SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z profilaktyką jak? i jak możesz to powiedz też konkretniej który epi opłaci sie najbardziej kupić bo jest np. oxanavar od kilosporta rpn havoc i jakiś cha... labz, prosze o rade bo jestem totalnie zielony w PH , chce coś co na bank działa przy odpowiednio zbilansowanej diecie. Czym sie rozni taki m drol od epi np? mniej podnosi teścia czy jak? co na odblok?

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-04-16 18:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok zdecydowałem sie na epi chaparral labs, teraz pytanie - co na odblok? jakie osłonki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poszukać nie łaska?bo tematów o profilaktyce i odbloku są setki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1630
odblok: clomid (50 dych)
osłonki:
watroba - cokolwiek tyle teraz tych rzeczy tanich na watrobe typu hepatanal (w realu jest chyba za okolo dyche) czy cos... Epi nie zajedzie Ci watroby wiec wystarczy cokolwiek taniego wspomagajacego jej prace..
trzustka - np kreon 10.000 (17 zł - 20 tablet - jest bez recepty) tu pewnie bedzie sporo za i przeciw.. wiekszosc osob chce oslaniac watrobe zapominajac o trzustce, a roznica jest taka ze watrobe jeszcze odratujesz a trzustke jak zajedziesz to ratunku nie bedzie, szczegolnie jak duzo wpie*dalasz
serducho - przy lajtowych cyklach jedni oslaniaja, drudzy nie... profilaktycznie warto jakas omege 3 tania sobie wkleic...

Zastanów się nad Sus500.. Tam jednym ze składników też jest Epi, na zagranicznych forach wszyscy sobie chwalą Sus500 z racji potęgi tego PH przy minimalnych efektach ubocznych..

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok fajna wypowiedź nasza masa, dzieki sog leci , co inni powiedzą na temat sus 500? dobry na 1 "cykl"? Tak patrze że jednak wole sprawdzone, pewnie zdrowsze epi. Btw. to gdzie się kupuje coś ala clomid w niedrogiej cenie?

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-04-17 12:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1630
Clomidu byle gdzie nie kupisz Musisz poszukać, popytać... Ewentualnie jest ponoć jakiś a'la odblok (jakiejs firmy ktora zreszta Ph produkuje) na allegro, wejdz sobie w dzial suplementy i odzywki, nastepnie w "pozostale" i tam wpisz "odblok", cos tam niby jest ale nie wiem czy faktycznie dziala, no i kosztuje sporo wiecej od klasycznego clomidu

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6-BROMO 60 ct od Performance Design będzie git? może jakiś GH max universala dałby rade? reasumując EPI+ essentiale forte+ omega + witaminy i minerały + odblok i jest wmiare cacy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1630
ten 6-bromo styknie choc clomid to nie jest, ale na taki lajtowy cykl wystarcza.. a na ten gh max to nawet nie patrz bo to zupelnie co innego nie zapomnij wpie*dalac jak pies gdyby zaczelo Cie pobolewac po lewej (ale po twojej lewej) stronie brzucha pod zebrami to kup ten kreon 10.000 na trzustke - nie sadze zeby Cie po tak lekkim PH jaki jest Epi pobolewalo ale gdyby cos to kup i odezwij sie..

Tak poza tym to wszystko jest si

milo by bylo jakbys co tydzien pisal tu jak idzie epi (ile wazysz, ile na lapie itd. ), tylko jak odpiszesz mi tu zaraz ze bedziesz to chociaz dotrzymaj slowa

powodzenia, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to już wszystko jasne, epi kupuje dopiero we wtorek za tydzień także.. musicie poczekać :) w******lam jak pies cały czas a tak na poważnie kupie też kreon 10.000 na zaś wole dmuchać na zimne to mój 1 PH i nie wiem jak się zachowa mój organizm. Powiedziales "po tak lekkim PH jaki jest Epi" ***** no, wydało sie ze epi jest slabe i teraz bede miał to na psychice, a tak to chociaż placebo by bylo

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-04-18 18:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1630
Epi to najsilniejszy środek na świecie, spuchniesz jak świnia i będziesz najsilniejszym człowiekiem świata

heh.. a tak na serio to jezeli to Twoje pierwsze PH to poczujesz mega dużo, bo w porównaniu do innych PH epi moze jest bardziej lajtowe ale pamietaj ze dla poczatkujacego bedzie wystarczajace

pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska cyklu Winstrol, Boldenon i Testosteron

Następny temat

propinat ktory dobry ??

WHEY premium