SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl 3-miesieczny vs 6-miesieczny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o przelamanie stagnacji, nie koniecznie czsyszczeniem ale o czyszczeniu juz wczesniej tu na forum rozmawialem z ludzmi ktorzy calym rokiem leca on, a ostatnio wpadla mi stronka w lapki z takimi wlasnie cudami(m.in.czyszczenie..) "przy wspolpracy sfdi bombowca" wysle ci na privie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory chlopaku ale nie mozna do ciebie jeszcze wyslac maila..(nie zalezne odemnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
lixus nie rozumiem czemu sie tak bardzo wczuwasz. gdzuie ja napisalem ze planuje cykl? nastapna rzecz od kiedy waga jest wyznacznikiem tego czy mozna brac czy nie? nie znasz mnie nie oceniaj. zadalem pytanie to owzem mozesz odpowidizec ale po co ta cala reszta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo widze ze tyle cykli wy..je ba..les az zes sie spasl+ to co piszesz(np dieta), jesli tego nie dostrzegasz to........ lol
ja juz mam dosyc przekomarzamia sie. odbijam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl z primabolan

Następny temat

potrzeba ??

WHEY premium