SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl, prolo +meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
1.WIEK: 18
2.WAGA: 73 (kiedyś było 80 .... wakacyjne spadki)
3.WZROST: 179
4.WYMIARY:
BICEPS: 38-39
KLATA:
UDO: 58
TALIA: 79
5.STAZ NA SILOWNI: 2lata
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy =100mety, drugi =10omy
8.TRENING: na mase
9.CEL CYKLU: masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ponad 0,5roku
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudnięcia
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: od omy troche mi włosy na ciele urosły
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : bylo 110, tera cos kolo 100kg
martwy ciag : było 160kg ... tera jakies 130kg
przysiad : 110kg na serie

PYTANIE: cykl planuje zrobić z 200 mety i 20 prolo
a na odblok 24 clomidu i 20nolvy (nolva przez cały cykl, mam tendencje do gino)
konkretnie:
(1-6)meta 20mg ed
(1-6)prolo 200mg e5d
(1-6)nolva 10mg ed
po cyklu clomid (niestety nie wiem ile trzeba czekac po prolo, mam nadzieje,że ktoś mi to powie )
ale pierwszy dzień 200mg
drugi dzień 100mg
i potem do wykonczenia clomidu 50mg
oprócz tego podczas cyklu dochodzą ww, białko, aminokwasy i zma
po cyklu rownież tribulus
podsumowując:
czy może być taki cykl? tzn. czy dobre dawki itp
ile musze odczekać po prolo zeby wszamać clomid?
i czy nie przydało by sie tu HCG??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clom dwa tygodnie po ostatnim strzale prolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Źle to rozplanowałeś. Za długo metka, za krótko prolo. Tyle mogę pomóc - bo sądzę, że nie powinieneś ponownie sięgać po doping.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jeśli masz namyśli poprzednie cykle to uważam je za bład ... owszem... (za wcześnie i zdecydowanie żle rozplanowane ... dieta itp) ale ten cykl wydaje mi się ,że dobrze przemyślałem. to radzisz skrocić mete ??
może tak
1-5 meta 20mg ed
1-8 prolo 200mg e5d
i tak swoją drogą znacie może jakiś dobry post na temat HCG ?? jakoś nigdzie nie moge znaleść objaśnienia co to dokładnie jest i w jakim wypadku powinno się go stosować...
a tak swoją drogą to dlaczego odradzasz mi doping ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.krzykacz, poza tym nie z ta waga do koxu, szkoda sie truc.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
dzięki igood

LeBron co masz namyśli mówiąc nie z tą wagą ?? a jest Twoim zdaniem jakieś ,że tak powiem minimum wagowe ?? dla mnie jednak bardziej się liczą obwody i siła (jeśli chodzi o małą wage to jest to związane z małą ilością tłuszczu, ten brzuch na avatarze to mój jest)wydaje mi się ,że jeśli chodzi o wage to tu jest problem brak treningu nóg, tzn. kiedyś miałem 63-65 w udzie ale przestałem trenować nogi i ogolnie spadłem na wadze dość sporo, tera na nogach mam tylko 57 ale zaczynam je znowu ćwiczyc i będe ćwiczył twardo to założe się waga szybko wróci do 80kg.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moim zdaniem dane startowe na twoj wzrost: 90-100kg, wycisk w granicach 150, przysiad w granicach 200, martwy w granicach 230-250 i lecisz z koksem. wczesniej to tak, jakbys do malucha wlal nitro - przyspieszy troszke i szybko sie spier&oli. a wlej nitro do dobrego bmw i ... ;)

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
chyba troche przesadziłeś z tymi danymi bo nie kazdy moze dojść do takich wymiarów i siły na samych odzywkach.a tak wogóle jak mam ten sam wzrost i jak bym wazył 100kg i wypychał 150kg to juz bym nie chciał brać koksu
takie jest moje zdanie
a co do kolegi to odbuduj troche straconej masy na odzywkach a potem moze lepiej wez koks

Zmieniony przez - mistrz1988 w dniu 2007-09-13 15:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moje zdanie jest takie, ze dla osobnika tej wysokosci, te dane nie sa przesadzone. do wycisku 150kg przy wadze 90-100kg moim zdaniem moze dojsc w zasadzie kazdy (chyba, ze ma brak konczyny gornej). zreszta to zdanie potwierdza tez moj znajomy lekkoatleta.

inna sprawa, czy ci sie chce walczyc o kazdy kilogram na sztandze, bo bez soku ten wynik jest czesto okupiony ciezka praca. ale wyobraz sobie, ze startujesz z takiego pulapu i dopiero wtedy walisz sok - myslisz, ze taki koles bedzie mial lepsze rezultaty, czy gorsze od tego, ktory doszedl do takich cyfr na wspomaganiu?

edit: a co do tego, ze przy takich wynikach nie chcialoby ci sie walic juz koksu. hehe, zdaje cie sie - dopiero jak sztanga sie wygina, to zaczyna sie zabawa, a powyzej pewnej granicy jest juz bardzo ciezko robic wynik bez odpowiedniej suplementacji ;)

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-09-13 16:12:37

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
dzięki
hehe nitro do bmw to dobry motyw bo ogólnie to ja bym chcial osiągnąc 45-47cm na łapie (z ładna rzeżbą) w sumie to macie chłopaki racje ;-P
nowe postanowienie: najpierw odbuje straconą mase ;-P dojade do 41-42 na łapie i zaczne wtedy znowu myślec o tym cyklu. mam nadzieje ze po next wakacjach będe gotów do tego cyklu a moze nawet wcześniej...kto wie.
dzięki i pozdrawiam

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok?

Następny temat

Clen na "przeczyszczenie"

WHEY premium