SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cukrzyca, doping?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
znaczenie ma typ cukrzycy w durzej mierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
SAA bym sobie darowal, ale rozwazylbym gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5710
cukrzyca typu 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
1 to gen a 2 to nabyta ?

Zmieniony przez - placek1987 w dniu 2010-08-25 20:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
teść idzie do góry po insie? jak to czujesz ..rośnie libido po shocie czy też badania miałęs na testa , ciekaw ejstem tego fajktu a co do spadajcego cukru owszem niekarzy wyczuje nogi z waty ale miałem też i tak że czułęm jak miałem poniżej 36

wysoki cukier tez faktycznie idzie wyczuć , dużo po nastroju można rozkinić ale ja niemam zdiagnozowanej cukrzycy

MATEK możesz nam opisac swoje odczucia emocje podczas stanów hiper i hipoglikemi?
chcialbym porwnac z tym co ja miałem

napewno przyda sie to komuś kto i tak nieposłucha "odrad" tego środka a niebedzie miał wiedzy co i jak kiedy.

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
typ1 (gen) - robi cykle tylko na test (do 500mg/week) i czasem npp (0 tabsów i rzeczy działających mocno na wątrobę i nerki) - daje rade - lekarz nie widział problemów (jeśli chodzi o skutki rozregulowania cukrzycy) a do kolegi matka - słyszałeś o insulinach 24h ? albo o wbielobiciu (ja to tak nazywam) zeby wlasnie po treningu i duzym jedzeniu cukier był na stałym poziomie (poziomy powiny byc kolo 80-140max).

libido sie podnosi jak cukier spada (3h po strzale) to jest fakt. im wiecej insy tym wiecej syfów na mordzie. Na wysokim cukrze jest w****ienie do 200/ powyzej mul. Na niskim - pobudzenie i ***niete uczucie wypadania wszystkiego z rąk i braku kontroli (najlepiej ocenic na monitorze - czarne literki na bialym tle - sa duzo bardziej oczo***ne)

ile ty tego makaronu jesz ,ze dajesz po treningu 10-15 ui ? :< chyba z 2kg :<

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-08-25 20:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
po insie czuć więksżą pompe , jak z regenteracją .. z teori to szybciej powinno sie regenerować .

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
pompa jest na spadku cukru - jak jest kolo 50-70 to zaczynam spinać miesnie i chce mi sie ruszać.

imo temat na priva bo ktos moze sie przekręcić po tym jak napisze co i jak biorę. Ale chętnie bym wymienił doświadczenia z kimś kto bierze insulinę jako zdrowy z innymi rzeczami (szczegulnie interesuje mnie blok hgh wywołany insulina i branie hgh z zewnątrz)

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-08-26 22:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5710
powiem tak :

niski mam cukier to chce mi sie jesc, pic, rece trzesą sie i nogi.
mam takie wrazenie ze jakbym szedl i mial ostro niski cukier i ktos np mialby sok czy cos i nie dalby to bym utłukł jak psa. bo idziesz wtedy w****iony na maxa, wszystko wkuriwa aby pierwszo zjesc

a 10 jednostek insuliny - humalogu - krotko dzialajaca insulina dla nie wiedzacych - to jest na moj wiek i na moj organizm w porze np wieczornej ok 5 WW - 60 gram wegli
tzn 10 jednostek ins. daje i jem 60 gram wegli zeby cukier byl ok.

hmmm jak mam wysoki cukier nie powiem, jestem zamulony na silowni.

przy niskim cukrze 50-70 tooo gdzie bys nie byl to masz powera, mozesz biegac i biegac, mozesz machac i machac aleeee... dla mnie to glupota, ja nie dopuszczam do takiego czegos, ide na silownie to mam ok 200 i jest ok, wychodze spada do 130 powiedzmy, wale 5j insuliny i pije bialko.

mowisz o insulinie 24 godz? a wiesz jak to dziala? dajesz np o 8 rano 20 jednostek i masz tak : o 9 zjsc sniadanie, o 11 drugie sniadanie a o 15 obiad a o 19 kolacje i musisz sie trzymac bo w tych godzinach insulina najwiecej dziala.

ja jestem na humalogu i humulin N. humalog krotkodzialajca, chcem jesc, wale inse i jem. nie chcem jesc to nie wale. a humulin N to jest dlugodzialajaca, daje ją na noc, niektorzay daje tez z rana do sniadania.

bylbym wdzieczny zeby pogadac z kims kto walil itp itd i moglby pare rzeczy podpowiedziec
wysoki cukier to mam w buzi takie uczucie jakbym galarete mial. ostro gęsta ślina i uczucie ze caaaaly czas chce sie pic, wypijesz powiedzmy 2 szklanki wody, 2 min mija i idziesz lać i znowy pijesz wode.

jeszcze np dostrzegłem ze na bialku pisze : w 100g jest 8gr weglowodanow i Wam powiem ze to g*** prawda i to w kazdym !!

majac cukier powiedzmy 100 i dobrze wyeownany przy zjedzenie porcjo np 30gr. powinienen cukier sie podniesc o 3 gramy weglowodanow, a jeden WW (wymiennik weglowodanowy - tak sie nazywa to w cukrzycy przy diecie) to jest 12 gram weglowodanow.

przy 1 WW(12gr wegli) cukier powinienen sie podniesc np o 50 bo zalezy jaki ktos jest, jak cukrzyca rozwinieta itp. a u mnie po 30 min wyskakuje cukier 350. i skad??

tak samo z bieganiem, ktos biega na noc i spada cukier i pierwzo leci z wątroby a u mnie spada i musze cos jesc bo czuje ze niski i zeby nie pasc, temu np jem minimalnie ryzu mieso i powiedzmy duzo warzyw i tak zbijam wage.

teraz planuje 20 strzalow t. krotkiego i trena krotkiego w dawce 500-700.

jak ktos chce jeszcze sie cos dowiedziec to pisac, odpowiem.

cukrzyce mam juz ponad 10 lat i u mnie jest genetycznie, moj tata ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
ja miałem wysoki sądząć z twoich opowieści , mam teraz fajny glukometr i dziwna sprawa jak drętwieją mi ręce a mam tak codziennie to biorąc z opuszka mam własnie koło 70 mmol za to z innego miejsca jak poberam to jest dużo wyższy koło 100

co do tego niskeigo cukru to dokłądnie tak ..jadęłm w pracy non stop do tego bcaa kte jest podobno glikogenne , bananay owoce węgli w *** a cukier mi tak leciał ze jak mi coś szef powiedział to normalnie ze łzami i telepawką , ze skrajnie przytęponymi fuunkcjami intelektualnymi byłem gotó sie na niego żucić a co gorsza jezdenie mi niepomagało wręcz gorzęj ..większy nieogar więksy głów większe pobudzenie i rozdrażnmienie, okropna chwiejnośc od eufori po płacz ..do tego cały czas chodziłęm szczać jak po***any

od zawsze z ztym laniem mam
ostatnio znowu senny , zaraz potem i dę si bo to jednak nie na sen i schodza mi takie siury jak by amoniak ..
oddech tez mi sie zjhebał słodko kiszony ..
najgorsze to ejdnak te drętwienia bo potem niemogę utzymać żelastwa bo mam wyczulone na dotyk.

pump it

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko tabsy a libido

Następny temat

prop phenix czy vast?

WHEY premium