SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

creatine mega caps 1250 vs creatine 1000 creapure

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poszukaj moich archiwalnych wypowiedzi porownujacych o ile pamietam kreatyne do paliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
ok, stawiasz zadania domowe jak w szkole

Jeżeli to kogoś interesuje to wklejam:
A bo bym zapomniał szukałem po wielu tematach jak długo można brać kreatynę bez przerw i prawie wszędzie znalazłem iż powinno się brać cykl na kreatynie a później kolejny cykl przerwy i tak na zmianę a w tym temacie pisze iż można brać śmiało cały czas. Czy to nie będzie szkodliwe i nie odzwyczai organizmu od produkcji własnej kreatyny?

Biniu:
sa dwie szkoly
cykliczna i stala
w zadnym badaniu do ktorego dotarlem nie wykazano wyzszosci jednego sposobu nad drugim
osobiscie wole dolewac paliwa do auta stale nie czekajac az mi moze gdzies stanac - tym bardziej ze nie mamy kontrolki nad poziomem kreatyny w miesniach
stad wg mnie stala dawka podtrzymujaca 3-5 g kreatyny jest lepszym
wyjsciem

co do szkodliwosci najdluzsze badaniejakie robiono obejmowalo okres 6 lat nosntop spozywania kreatyny i nie wykazano zadnych skutkow ubocznych u osob zdrowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no to masz moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
tak jak pisales, nie ma dowodu wyzszosci jednego sposobu nad drugim, dlatego bedzie trzeba się przekonac na własnej skórze.... pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale logicznym wydaje mi sie wersja o ktorej mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
logika logiką, jakby to działało na wszystkich jednakowo - chyba nie byłoby definicji stosowania kreatyny cyklicznie... a wiemy, że większość tak ją stosuje - sprawdzę sam na sobie jak to wygląda i wyrobię sobie pogląd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stary mit - zanim poznano mechanizmy dzialania kreatyny - opierano sie wylacznie na ODCZUCIACH - ten sposob byl pierwszy - nie chce umrzec ze wzledu na to ze wiekszosc woli poczuc przez 6 tygodni dzialanie niz slabiej ale korzystac z pelnego pakietu kreatyny przez ~340 dni w roku

wybor jest Twoj - masz argumenty na tacy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
Biniu czyli jak ćwicze np co drugi dzień to biorę 5g ( 4 kapsy ) kreatyny przed treningiem i to wystarczy czy dodać też porcje po treningu? W dni nietreningowe porcja 5g z rana czy wogóle nie brać w te dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ile miesnie/jaka waga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
105 kg 32 lata ( typ ekto ) dieta ustawiona na zdobywanie masy obecnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dużo jem a masa leci w dół, co jest grane?

Następny temat

Trening czyni Mistrza...

WHEY premium