SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrać, 3 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 772
a co to te PP ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 772
a co jest dobre na odblok po methadienone 5mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Sory kolego, ale to nie ten dział. Kilka niżej... Przed cyklem się myśli o takich rzeczach. To nie są zabawki.

Pure Power z SFD + mono jak podał kolega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Wątpię aby stosował dietę^^ ponad 2 lata treningu kilka cykli i 70kg?Do tego widocznie tak zdesperowany że myśli o dopingu^^

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Niejeden 14-latek jest bardziej odpowiedzialny. Kiedyś się przekona, że to co robimy to nie tylko sterydy, a lata pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 772
pomyliłem działy a pytanie było dane na prośbę kolegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 772
dokładnie wazę 72 kg a to co zle waze, za malo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
To sam oceń czy twoja sylwetka odpowiada Tobie. A jeśli masz wątpliwości to możesz po roku stażu wrzucać fotki do oceny w dziale "galeria zdjęć" to jest dział "odżywki i suplementy" więc jak widzisz, jest między tymi działami różnica. I edytuj posty, nad twoją wypowiedzią widnieje mały żółty ołówek w prostokącie . To kolega, albo Ty niech to tam napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 772
wlasnie ze mi sylwetka nie odpowiada a waga jest w sam raz... masa rosnie a waga tak jakby w miejscu i mi to odpowiada... i mam diete i dbam o nia.. wiem kolega sam bd pisac sobie posty na sfd tylko musi neta założyć i potem tutaj konto xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Aha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie jak to wszystko brac?

Następny temat

pomoc w doborze suplemętów

WHEY premium