SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sądzicie o Megabolu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Owszem, incospor uchodzi za dobrą firme, ale jak się dobrze przyjrzeć też ma słabe punkty. BCAA inkospor sa w tabletkach a nie w kapsułkach, zawierają 747mg amino w 1 tabl. i mało leucyny, a kosztują ok. 95 zł za 120 tabl. Kompletnie nieudany produkt. Nie zapłaciłbym także 30 zł za 500g carbo (95%węgli) ani 78 zł za 60 tabletek l-karnityny 300mg. Jak się dobrze przyjrzeć to tylko kilka produktów inkospor jest warte swojej ceny (np. białka)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i kreatyna ktora jest b.dobra tego nie zaprzeczysz.Szczerze mowiac nie kupuje wegli ani bialem, staram sobie jakos radzic bez tego i nie chce sie wypowiadac na ten temat, ale masz racje amino sa do d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bez wątpienia kreatyna incospor jest bardzo dobra, szkoda tylko że w Polsce taka droga, bo ta sama kreatyna kupiona w Czechach kosztuje ok. 90 zł/500g

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tego nie wiedzialem.mam pytanie jak sadzisz jak najlepiej brac kreatyne?widzisz tak sobie czytam te posty, ale uwazam ze lepiej jednak podzielic sie doswiadczeniami niz robic tak jak pisza w gazetach(mam na mysli ten artykul o kreatynie)i co sadzisz o Glutaforce w kapsolkch HI-Teca?i jak to brac bo szczerze mowiac nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O tym jak brać kreatynę każdy ma inne zdanie. Ja biorę 3dni x30g, 3dni x20g 3dni x 10g i do końca po 5g. Cykl nie dłużej niż 4-5 tygodni. Oczywiście zawsze na pusty żołądek. A Glutaforce jest przeciętnym preparatem. Zawier a 440mg l-glutaminy i 440 mg peptydu glutaminowego w 1 kaps. Zawsze kupuj czystą l-glutaminę.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz moze GG?bysmy sobie pogadali jesli oczywiscie mozesz lub masz ochote.chcialbym sie dowiedziec o kilka informacji a tak to glugo trwa.moj nr:891595
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety komputer mam dopiero od 2 tygodni i jeszcze jestem zielony w tym temacie. Nie wiem po prostu co i jak uruchomić, a nie mam czasu do tego przysiąść. Ale gdybyś chciał mi jakoś wszytko wytłumaczyć to możesz napisać na sonbaty@sfd.pl Będę wieczorem w domu (ok. 22) to zobaczymy co da się zrobić.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz ja wtrace, swoje przyslowiowe trzy grosze do calej dyskusji. Zaznaczam na wstepie, ze nie zlecalem badan nad odzywkami Megabol jakiemukolwiek laboratorium, bo i po co marnowac kase? A tego trzeba chyba dokonac aby usatysfakcjonowac, niektorych uczestnikow tego forum, by udowodnic teze, ze np. Megabol to szrot. Tzw. szkielko i oko: nie widze potwierdzonego naukowo/laboratoryjnie dowodu, czyli teza jest obalona.
W 1995 roku kiedy firma Megabol wchodzila na polski rynek, postanowilem wyprobowac nowe odzywki i zakupilem wlasnie Egg Pro 95%. Cale szczescie zakupilem, malenkie opakowanie, w sumie by przekonac sie nie tyle o jakosci, co o smaku. Sadzilem, ze dobrze toleruje ovoalbumine (bialko jajeczne), gdyz stosowalem juz przez dluzszy czas, bardzo drogie, ale i bardzo dobre odzywki bialkowe oparte o ovoalbumine. Ta dobra odzywka bialkowa nazywala sie Zero Carbs Mega Protein, nieistniejacej juz firmy Cybergenics. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy po wypiciu ok. 35g odzywki (to naprawde niewiele, ale to byla proba) Egg Pro 95%, dostalem takich sensacji ze strony ukladu pokarmowego, iz myslalem, ze mnie skreci. Wiatry, wzdecia i nie powiem co jeszcze przy defekacji. Sadzilem, iz sie zatrulem, ale nie odzywka, wiec nastepnego dnia, z obrzydzeniem (smak fatalny), powtorzylem eksperyment. Powtorka z rozrywki, czyli te same objawy. Wywalilem reszte odzywki i zostalem przy drogim, ale poczciwym ZCMP. Majac taka nauczke, omijam z daleka wszelkie produkty Megabola i inne podejrzane firmy.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Coz pozostaje sie mi tylko zgodzic z przedmowca. Potwierdzaja sie slowa ze jakos jest wazna niestety za troszke wyzsza cene.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dokładnie macie rację. Jeśli na kogoś nie działa lub ma po niej sensacje żołądkowe niech nie bierze. Jednak jak zauważył Maku firma Megabol działa w Polsce już 7 lat i z tego co wiem ma coraz lepszą sprzedaż. Na pewno jest w tym duża zasługa reklamy, ale na to trzeba mieć duże pieniądze, które uzyskuje się z obrotów. Gdyby to był taki szrot, to długo by się nie utrzymali. Każdy kupiłby raz i więcej nie dał się nabrać. A z samych nowicjuszy na pewno nie utrzymaliby się 7 lat. Świadczy to o tym, że jednak są osoby zadowolone z Megabola. Ale oczywiście na kogo nie działa ten niech nie bierze. (Nawiasem mówiąc ja też tego nie używam i uważam Megabol za nienajlepszą firmę, ale staram się być obiektywnym i wiem że są ludzie zadowoleni z ich produktów).

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko czy wystarczy?

Następny temat

Najlepsze !!!

WHEY premium