SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co polecacie na początek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
sporo czytam o nandrolonach i naprawdę wydają mi sie najlepsze jak dla mnie. Efekt decka-dick można zminimalizować. Znajdują sie równierz arty gdzie nandrolony są polecane na poczatek.

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
skoro planujesz 2 cykle proponuje 1 z propa a 2 z prolo i deki (jak juz musisz :p )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
ok ale dlaczego tak przemawia za Wami testosteron. Ogólnie ma sporo efektów ubocznych, więcej niż nandrolon.

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Kolego nigdy niemialem takich problemow z libido,stawami,cisnieniem jak po nandro.
A uwierz mi w tesciwbilem tyle ze muglbyj sie w nim wykapac.

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
czyli rozumiem ze chcesz brac deke bez testosteronu dziewczyna nie mialaby z Ciebie pozytku Czytaj dokladnie co Ci inni pisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6829
testoseron jest podstawą praktycznie wszystkich cykli.
reszta to dodatki takie jak np nandro. z samego teścia zrobisz dobry cykl (jak na poczatek) a samego nandro ci nie radze, bo bedziesz ptaszka pradem musiał pobudzać żeby sie obudził .
jest to twój pierwszy cykl więc sam teść wystarczy a np. na łączenie tych dwóch środków jeszcze za wcześnie, gdyż i tak nie wykorzystasz ich w pełni.
wiec wszystko przemawia za testem.

a biorąc sie za koks, to musisz liczyć sie z tym że skutki uboczne są i tak nieuniknione ( przynajmniej w jakims stopniu)

sie rozpisałem i chłopaki mnie wyprzedzili. tak więc j.w.



Zmieniony przez - Imichet w dniu 2007-05-24 20:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
ok. Dzięki za wyjaśnienia. SOGi leca

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6829
no, bo już chciałem sie upominać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
ok. Czyli wiem, ze testosteron jest obowiązkowy w tym przypadku i wiem, ze na poczatek może być sam. A który z testosteronów będzie powodował najmniej skutków ubocznych - niech efekty zejdą na drugi plan?

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
z tego co wiem nie ma roznicy skutki uboczne zalezne od dawek a nie dlugosci estrow ale moge sie mylic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazol-100tabs-Odblok>?

Następny temat

Cykl ---> masa i rzezba

WHEY premium