SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na wakacje??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Fast review by kileer007

mam pytanie ponieważ chce kupic dece i winstrol ampułkach na cykl

mam mały problem zamierzam wziąść OXANDROLON i CLENBUTEROL i nie wiem czy to wystarczy

mam 300 tab oxandrolonu

chciałem kupic od niej polski metanabol i powiedziała że mi go sprzeda

Chciałem wziąść 200tabl winstrolu +5 strzałół deca

witam. chce wziążć 50 tabletek met ruskiej

bo chciałem brac HGH ale kilka osób mi napisało nav ten temat i zrezygnowałem to chyba dobrze no nie???? to 100 mety da mi efekty?????

taj jak w temacie co mam brać aby być bardziej agresywnym ????

gdzie mozna kupić EPO??


HRHRHRH.. on chce wziąć wszystko już od roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
zdecydowany chlopak

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chciałbym brać Masteron z Halotestinem, przygotowuję się do Nights Of Champion... Chłopaki rozpiszcie cykla? Z góry dzięki!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
oooo **** gosc jest naprawde hardcore
Te killer mozes mi rospisac taki cykl OXANDROLON i CLENBUTEROL ? Bo wies ja bym ciał byc taki duzy jak ty i fogule powiec mi cy w moim wazywniaku pod blokiem to kupiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie macie co robić tylko krytykowac??? nie chce po prostu zrobić błedy. zawsze się na coś decyduuje potem kupuje i coś jest co mi nie odpoiwdada i rezygnuje. a teraz mam nadciśnienie i już nie moge wile rzeczy brac. a ponoc rimabolan nie podnosi cićnienia i prosze was doradźcie mi co mam brać a nie krytkujcie mnie!! moge go brac czy nie?? i ile brac?? a jeśli mówiecie ze sam mało daje to co moge do niego brac zeby mi nie zaszkodziło??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ale ty jestes naiwny i zdesperowany, zejdz na ziemie.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
...az mi sie łezka w oku zakrecila... Szanowna mlodziezy jezeli chcecie sie jush truc no coz washa brocha ale wiekszosc z tych tutaj ludzi nie przylozy do tego reki !!!
masz nadcisnienie, chlopie czy naprawde chcesz ryzykowac zdrowiem a nawet zyciem dla tych kilku kg miesa?
Nie bede starszyznie odradzal koxow bo pewnie nie jeden wie na ten temat wiecej niz ja ale droga mlodziezy na koxy u was przyjdzie jeszcze czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak czesto robic injekcje??

Następny temat

jeszcze clenbuterol???

WHEY premium