SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na wakacje??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie prosze o pomoc ale nie chce głupich komentarzy. Prosze was napiszcie mi jaki koks najlepiej bym mógł sobie wziąść zeby dobrze wyglądac na wakacje. Powiem wam ze nie brałem nawet kreatyne niczego bo.... powiedzcie mi co bym mógł brac i uwzględnijcie to ze mam dośc wysokie ciśnienie a wiec coś co nie podnosi bo mam takie problemy ze nie chce lezec w szpitlau. ale chce dobrze wyglądąc. no i mój opis wag 80kg mam troche masy tzn mięsień i tłuszcz i nie wiem jak ten tłuszcz spalić. Chce zrobić sobie rzęxbe ale chce zeby mięsień jeszcze troche urósł bo jest trpoche mały a wiec coś zeby mi dało miesień ale jednocześnie robiło rzeźbe. wile osób mi pisało i winstrolui ale on podnosi cisnienie a więc on odpoada. co mi poradzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
...az mi sie łezka w oku zakrecila... Szanowna mlodziezy jezeli chcecie sie jush truc no coz washa brocha ale wiekszosc z tych tutaj ludzi nie przylozy do tego reki !!!
masz nadcisnienie, chlopie czy naprawde chcesz ryzykowac zdrowiem a nawet zyciem dla tych kilku kg miesa?
Nie bede starszyznie odradzal koxow bo pewnie nie jeden wie na ten temat wiecej niz ja ale droga mlodziezy na koxy u was przyjdzie jeszcze czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Za młody jesteś na doping, a jeszcze masz wysokie ciśnienie a to nie wróży nic dobrego. Najlepszym rozwiązaniem jest chyba właściwa dieta... Aż się boję pomyśleć co byś mógł sobie zrobić Clenem.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja Ci szczerze powiem, że gdyby jardy nie były chronione to też każdyby malował składy kto CHCE i nie było by prawdziwych writerów...

Za dużo chcesz naraz i za mało chcesz dać od siebie. Poćwicz najpierw z prawdziwą, rygorystyczną dietą dwa miesiące - jeżeli uda Ci sie utrzymać to już bedzie jakiś sukces. Przecież gdybyś był na cyklu to też diete musiałbyś mieć koniecznie! Ćwicz 3-4 razy w tygodniu na siłowni, normalny trening ale zakańczaj go 20-30min uczciwego rowerku. Do tego dorzuć basen i np. biegaj rano na czczo jeżeli możesz. Po dwóch miesiącach zobaczysz dużą różnice tłuszcz spadnie a mięśnie sie uwypuklą - bedziesz bardzo z siebie zadowolony, zobaczysz a jak przejdziesz taki test to wtedy bedziesz wiedział że możesz zrobić ze sobą wszystko a kase wydasz na coś przyjemniejszego niż zbędne zatruwanie organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Aktywność + dieta = dobra sylwetka.

Kup kreatyne i ECA.. zdziwisz sie jak te suple działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
e-lite z całym szacunkiem prostuje niedopatrzenie... chłopak ma nadciśnienie wiec ECA nie dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Faktycznie.. trudno mi sie dzisiaj myśli.. ECA w takim razie odpada.. SAA tym bardziej! Zostaje kreatyna :] Masz soga za spostrzegawczość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Odwzajemniam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie a czy np biorąc primabolan będe miał jakieś efekty??? ponoć cisnienie nie podnosi się a więc moge?? czy ktoś to już brał?? jakie efekty moge się spodziewć po samym primabolanie?? bo sam chyba nie przynosi duzo korzysci a lepeij jest go brac z czymś innym ale z czym jesli mam nadcisnienie?? mam brąc go czy nie??? a jeśli tak to czyy sam wysarczy czy lepoii z czymś połączyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Prima to dobry kox, ale sama nie jest zbyt mocna
poza tym jest droga, jest duzo walkow
na 1 cykl z samej primy to ja bym walil 300-400 mg przez 10 tyg.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
młody sprawdź jego posty

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-03-06 16:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
jego sprawa, co mu nie napiszesz i tak wezmie
zreszta pewnie nie zna cen , wiec i tak cykl skonczy sie na mecie albo tescie.

CONQUER ALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak czesto robic injekcje??

Następny temat

jeszcze clenbuterol???

WHEY premium