SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co byscie radzili kolesiowi na 5 cykl????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiedz koles prosil mnie abym napisal na sfd co byscie radzili mu wziac na 5 cykl. bral on 300 mety 10 decki 15 omy 5 sustanonu. nie pamientam jak on to bral w jakiej kolejnosci i z czym laczyl ale wyglada jak kaban. co byscie sadzili jak by zapodal sobie z 20 prolumgatum???? ma on 28lat cwiczyl na sucho 6lat jego wymiary bic 52cm klata okolo 145cm reszy nie pamietam.czekam na odp. tylko nie piszcie niech juz nie bierze bo i tak wezmie.pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
Gestapo jak tak z wszystkich potrafisz wszystko wycisnąć (cokolwiek miałoby to znaczyć) to proponuję wycisnąć coś ze swojego mózgu - może na początek jakieś składne gramatyczne zdanko ?
Pozdrawiam

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ten twój kolega nie miał już czasem zawału?
Bo jeśli nie to powiadom go, aby w trakcie następnego cyklu podczas wychodzenia siłowni zamawiał karetkę a nie taxi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hasmen a czy ty wiesz ze 5 cykl to nie jest az tak duzo w poruwnaniu do innych jezeli masz takie glupoty wypisywac to wes lepiej nic nie pisz!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"na 5 cykl. bral on 300 mety 10 decki 15 omy 5 sustanonu. nie pamientam jak on to bral w jakiej kolejnosci i z czym laczyl ale wyglada jak kaban"

chodziło mi o ilość a nie cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Jak na 5 cykl i takie wymiary to nie jest to duza ilosc-serio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
YYyyy czy wy nie widzicie ze on te wszystkei rzeczy bral podczas 4 cyklow a nie w 1 cyklu? prosi teraz o ulozenie jakiegos 5 cyklu wiec pomozcie schabowi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Chce mase jeszcze czy chce sie zbić?


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy on chce przywalic sobie prolumgatum z 20 sztuk ale prosil mnie zebym zapytal sie na forum co byloby lebrze dla niego. przypominam ze bral on juz ome.to byscie mu radzili chce isc na mase oma czy prolumgatum??? i czy go kopnie prolumgatum mimo ze bral ome????pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
destiny nie jestem zadnym szfabem tylko polakiem a gestapo wzielo sie z tad ze potrafie wydusic z kazdeko cos i jestem surowy dla innych i dali mi taka ksyfke"Gestapo".to tak na marginesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
luz luz ja nic takiego nie sugerowalem ;) a schab to potocznie tak przynajmenij w moim srodowisku mowi sie na koksiarzy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, co za sfd.zadaje pytanie i nie ma odpowiedzi tylko same odp. ktore nie sa na temat.prosze na odpowiedzenie na moje pytnie dzienkuje!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xenical

Następny temat

PROŚBA ZNAWCÓW O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium