SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś z kolanem :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
Witam
postanowiłem napisać nowy temat ponieważ z powodu strajku lekarzy nie moge dostać się do specjalisty od ponad 2tygodni.
sprawa wyglada tak ze prawie 4 tyg. temu skręciłem lewą kostke. kilka dni później zrobiłem zdjęcie (zdjęcie z opisem - opis: żadnych zmian w stawach) a ogólny dał mi jakieś tabletki i maści. początkowo miałem ból w kostce, mocno napuchnięta. altacet + maści, dały efekt w postaci zmnieszenia obrzęku i już mnie kostka nie boli. sądze że opuchlizna zejdzie za jakiś czas. być może jest to uszkodzenie torebki stawowej (już miałem taką kontuzje, została mi po niej blizna na torebce).
jednak w całej tej kontuzji najgorszy jest stan mojego lewego kolana :/ kilka dni po skręceniu zaczęło mnie boleć kolano. ból był poniżej rzepki jakby w głąb. trudno to opisać bo wcześniej nie miałem problów z kolanami. wziąłem L4, poleżałem kilka dni w domq i jakoś niby przeszło. ponieważ sporo biegam wiec po 3tyg od kontuzji wybrałem sie na lekkie bieganie. wszystko było okej, odczuwałem bardzo delikatne ukłócia. na drugi dzień wziąłem opaske na kolano i poszedłem sie rozruszać. niestety okazało sie że to był bardzo zły pomysł. dostałem strasznego bólu w nodze. ledwo doszedłem do domu. ból był po lewej stonie (patrząc z góry na moje kolano), tj chyba główka kości strzałkowej. ból promieniuje lekko w górę i pod kolanem do prawej strony. obecnie również powrócił ból pod rzepka. noszenie opaski nie wchodzi w grę. zakładam na chwile i od razu boli. mam maści i kupiłem Artrox Witalmax.
co powieniem zrobić z tym kolanem? wiadomo że do dobrego lekarza musze iść, ale zanim lekarze dostaną podwyżke to trochę potrwa :/ tak więc sam musze coś robić. obecnie nie biegam i staram sie unikać wysiłku. L4 już nie wchodzi w grę.

będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nei czytałem do konca - sie spieszę

jesli w lewe kolano nic sobie nie zrobiłeś to ból moze byc wynikiem tego że majac uszkodzenie w stawie zacząłes inaczej chodzić - zmiana mechaniki i ból ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
czy co, lekarz tylko? kolano mnie cały czas boli. wchodzienie na drugie piętro to droga przez męki. ból nie jest duży ale po wejściu czułem bardzo duże zmęczenie w kolanie. drugie kolano bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a chory wcześniej nie byłeś na jakąś anginę ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
nie chorowałem od ponad dwóch lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a jak się zaczęły problemy ...?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
a czy kolano masz spóchniete.?

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
z kolanem problem mam to kilku dni po skręceniu kostki. dokucza cały czas. opuchlizny nie ma. mam takie wrażenie jakby kolano było w środku puste, a kości o siebie ocierają i mam problem z chodzeniem. ból głównie jest jak chodze, pod rzepką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
Skonsultuj to jak najszybciej z prywatnym lekarzem sportowym.. Na moje oku mozesz miec naderwane wiązadła kjrzyzowe boczne.!

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
skonsultuj się z lekarzem - ale obojętnie czy prywatnie czy nie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
Wydaje mi sie ze poszedł Ci przyczep kolo kolana i ucierpialy na tym wiazadla.. a co do lekarza przy tak powaznej kontuzji wolal bym na moim przypadku nie ryzykowac i zaplacic z 200zł i pojechac do specjalisty.. bo zwykly ortopeda wsadzi Ci to w gips na 4tygodnie.. a zreszta decydujesz sam i twoi roddzice trenerzy.!

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

środki na opóźnienie okresu

Następny temat

Krostki na tricepsach

WHEY premium