SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol!!!! prosze o odp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
przepis ze strony, bo przecież nie z bani, grunt, że wyczerpujący, sam brałem Therma Pro Prolaba i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

dawid

dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Takich ze stron to jest full, ciekawsze sa z bani

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Przy clenie na skurcze miesni dobrze jest zwiekszyc ilosc potasu i tauryny. Ja dopiero mam zamiar wziasc clen, zobaczymy jak bedzie.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
U mnie Typol brał Clen Chiński, no i ładnie mu potym tłuszczyk spaliło. U niego Bóle głowy niewystepowały, przynajmniej on mi tak mówił, więc może efekty uboczne to także kwestia jednostki, u każdego mogą być inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam clena 0.04 mg nio i na poczatku tez czulem sie troszke przeziebiony ale juz jest oki a poza tym strasznie mi sie rece trzesa troche to wkurzajace ale to tez juz powoli przechodzi co sie jeszcze moze dziac to nie wiem, ale czego sie nie robi dla wygladu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Pitolenie bzdetów.... brałem clena 2 razy - totalna hoojnia... efekty owszem są....ale samopoczucie takie że zabić się można..trzęsawka do tego niezła.... lepiej pobrać nieco dłużej syntetyczną efedrynę i darować sobie atrakcje związane z clenem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie zgodze sie z Toba VLAD, dlatego ze np ja nie mialem takich efektow o jakich Ty piszesz. Ja czulem podniesiona temperature, szczekanie zebow i lekki telepanie rak. Nic az tak bardzo dokuczliwego, tak wiec chyba najlepiej sprawdzic na sobie.

pozdrawiam Logan
"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on, ale szczesliwy bo zylem naprawde"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
to ak ze wszytkime sa osobue nie zadowolone z ubocznych efektów clenbuterolu , ale tka samo sa osoby nie zadowolone z eca lub innych , organizm kazdego jest inny, jak sie chce miec zdanie na jakis teamt trzeba spróbowac samemu , bo to co dla innego jest dobra nie koniecznie myusi bys dla ciebie.

członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały biceps

Następny temat

Porchormony ?

WHEY premium