SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cisnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 584
kupilem sobie kreatyne i carbo wzielem 5g kre. i 50 g carbo i po 4-5 h pojawil sie silny bol glowy ktory utrzymywal sie przez conajmniej 15h niestetty nie mam urzadzenia do mierzenia cisniennia aha dodam ze caleoczy zrobily mi sie czerwone wiec to jest chyba oznaka podwyzszonego cisnienia . Ostatnio mierzylem cisnienie rok temu albo jeszcze dawniej i mialem 120-130 na 80 wiec chyba dobre . kreatyne juz kiedys bralem i nie mialem zadnych problemow wic co jest nie tak mam pytanie czy mozliwe jest zeby powiekszylo sie one przez 1 rok i czy kreatyna lub weglowodany moga powodowac wzrost cis czy jest jaksa inna przyczyna ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ciśnienie przez rok może się pogorszyć !
kreatyna może podnieść ciśnienie !
- CZY w tym dniu odbyłeś może trening ? - naczynia mogły od tego popekać , kreatyna + trening - możliwy ból głowy
- pogoda
wiele innych - rozpoczynająca sie grypa itp...

najlepiej zmierz cisnienie ! moze u znajomego
(proste cisnieniomierze mozna kupic na 20-40 zł ....- byle by tylko miały podobną średnia pomiarów..)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Boofi nie chce zakladac kolejnego postu wiec moze tu spytam

mam cisnienie ok 140/80 trenowalem karate i boks 5-6x w tyg teraz mam przerwe ok 2 miesiecy i tentno slyszalem ze powinno byc ok 50-60 uderzen na minute a u mnie jest od ok 70 paru w powiewach do 100 a nic takiego nie robie ( okazalo sie ze mialem jakies niewyleczone przeziebienie i pozostala mi jakas nadwrazliwosc na zapachy i do polowy czerwca nie trenuje) co to moze byc pamietam ze jak trenowalem to po treningu kondycyjnym po ok minucie odpoczynku mialem na pol minutu ok 25 uderzen
co to moze byc ??

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
kurcze puls i tetno to to samo ?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 584
moje cisnienie po jednum dniu bylo 160 na 90 tragedia .. do nawet 140 na 60 pi****le id do lekarza:( ..a cwiczenie odbylem w ten dzien i odrazu po nim wzielem kreat+carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
puls=tętno
powinno wynosić tak ok 65-72 na oko (ale wazne zeby było równe i takie taminne ******ły)
70 było by ok ale 100 i to bez wysiłku fizycznego to juz troche za dużo
(tachykardia - moze być wynikiem roznych chorób itp od odwodnienia nadczynności tarczycy po sam nie wiem co ..)
znowu jak mowisz miales po treningu na minutę 50 tetno - to tez ciekawe (jesteś aż tak wydolny .. ?)

najlepiej zgłoś się do rodzinnego !
a teraz zacznij mierzyć ciśnienie i zapisywać (puls też )
a te 140 skurczowe to tez troche wysoko!!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
rozlatuje sie



bylem u okulisty dzisiaj(mam podwyzszone cisnienie w oku-trzeba wykluczyc jaskre) i pozniej zmierzylem sbie cisnienie i wyskoczylo 165/80lekarz mowil ze to moze byc spowodowane wizyta u lekarza ze stres a jakies 15minut pozniej mierzylem zaraz po przyjsciu do domu i juz bylo niecale 155/80

aha i jak wstalem rano to mialem puls 53 wiec chyba spoczynowe czy jak sie tam nazywa mam ok


a co z tym rownym pulsem moze mi sie wydaje ale jak wdycham powietrze to jak by szybciej bilo a jak wydycham to wolniej moze tak byc ?


Zmieniony przez - KOSA KK w dniu 2004-05-24 13:31:58

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
skocz do rodzinnego ,skocz do kardiologa !
ogólnie puls winien być równy , ciśnienie skurczowe niższe ,

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
przejde sie do rodzinnego a jak nie da mi skierowania do kardiologa to w ryj odrazu


dzisiaj mierzylem cisnienie w przychodni i bylo 130/78 w domu mniejwiecej takie samo mozliwe ze aparat troche slabo wskazuje wiec cisnienie jest raczej ok tylko ten puls mnie martwi po maturach pojde do lekarza z tym pulsem bo mozliwe ze mi wariuje teraz przed matura

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po maturce zacznij mierzyc regularnie ! i najwyzej potem sie pomyśli !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ok dzieki

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Feromony

Następny temat

mycie zębów - pytanie

WHEY premium