SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciśnienie, tętno na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nadciśnienie_tętnicze

Wez sobie zobacz na tabelke, masz lagodne nadcisnienie i bedziesz za leki do zbijania sie bral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam tak, że przez te 10-30 min czuje sie naprawde dobrze, i nagle znów mi obsiądzie na bani tak że nie dam rady siedzieć, ciemno sie w oczach robi i tętno w góre czuje. Na bani sie czuje tak, jakbym był ostro skopcony, wszystkie ruchy spowolnione, tak jakby moje oczy nie ogarniały świata . Cięzko mi przez to spać, bo czuje ciągle głosne bicie serca, to jest udręczające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A brales juz kiedykolwiek testosteron? Masz pewnosc ze po tesciu tak sie dzieje a nie po boldzie? Jakies orale stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem każdy estr teścia oprócz cypio i enana. Orali żadnych nie biore, bo zrezygnowałem z kicka bo cykl miałbyć i tak długi wiec nie było sensu. Czy to po boldzie to nie mam pewności własnie, ale brat bije ten sam bold co ja, i u jego nic sie nie dzieje takowego, więc po mojemu problem leży w enanie, przy tym własnie jak wczoraj wbiłem te 0.5 cm na sprawdzenie, to własnie znów gorzej sie czuje. Więc a 95% to jest wina enana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
ale pisal ze on nie czuje sie dobrze , lekkie nadcisnienie - nie wierze w to co czytam , objawy tez pisze ze raczej lagodne nie sa a ty mowisz ze lekkie , ladujecie koks a leku na nadcisnienie sie boicie , bisocard to lagodny lek a zbija fajnie , stosowaleem jedna tabletke co dwa dni i mam wzorowe teraz ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swider, ja bisocardu sie zadnego nie boje, jak trzeba to sie weźmie, dawkowałes go na cyklu i naprawde zbijał ładnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze to jakas reakcja uczuleniowa na typ oleju, alkohol etc. w ampulce. Kup sobie jakiegos sprawdzonego aptecznego enana, typu norma i sprawdz. Jesli bedzie ok, to jak wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim nie unormuje wszystkiego, to za żadnego enana nie bede sie brał Nutrutje mnie ciągle to czemu te źrenice tak reagują :s bo napewno nie bez powodu, i na wzroku sie j.e.b.i.e wlasnie od tego chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
tak bralem na cyklu jedna tab. co dwa dni i zlecialo ladnie , a bralem odkad mialem za wysokie dopoki sie nie unormowalo ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swider, jeszcze zaptam, jak cenowo ten Bisocard stał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol razak 10 mg (cykl)

Następny temat

Czy ktoś doradzi ???

WHEY premium