SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
zawsze cwiczylem brzuch po cwiczeniach silownych... brzuszki, spiecia, unoszenie kolan do klatki i jeszcze inne... ale juz wiem za duzo kalorii jadlem dziennie i to przez to wszystko...
i masz racje co do chleba i bulek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
obliques

i wlasnie mysle czy nie przestac robic martwy ciag bo przy tym cwiczeniu mnie wygina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Absolutnie nie, moj maz ma taka sama sylwetke i robi MC bez problemow. Wazne by ktos na poczatek zwracal uwage na pozycje przy przysiadach, MC itp... bys nie przeginal kregoslupa, bo w twoim odczuciu "prosty" jest przegietym.
Musisz zawsze spinac miesnie brzucha swiadomie gdy robisz te cwiczenia, sciagniete miesnie brzucha wymuszaja wyprostowanie odcinka ledzwiowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
okey dziekuje Ci za pomoc:) wlasnie przy przysiadach, mc i cwiczeniu barkow mnie wygina a jesli robie np hantlami bicepsy to stoje prosto i miesnie brzucha mam sciagniete a gdy robie bicepsy ze sztanga to opieram sie o sciane zeby stac prosto...okey to juz bede teraz wiedzial z reszta...
teraz jeszcze diete skoryguje i do pracy bo checi mi nie brakuje)
a co do cwiczeni aerobowych dolaczyc je??? i jakie najlepiej bo chyba sama jazda na rowerku nie wystarczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
HIIT.

A ze względu na przyjemność z tego płynącą rowerek . Byle nie stacjonarny.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj więcej tłuszczu do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
musze sobie zalatwic program zeby mi otworzylo dziennik posilkow vitalmaxa... to wtedy sobie lepsza diete uloze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W odżywianiu w podwieszonych jest link do ściągnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
http://pl.openoffice.org

Ktoś to powinien w końcu dołożyć do tematu o DZIENNIKu.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Skalar.

wlsnie wiem mam pobrane tylko potrzebuje programu zeby mi to otworzyl...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-SHOTGUN a Amator.

Następny temat

dieta redukcyjna

WHEY premium