SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bramka anglia

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
No i w Polsce juz mam papiery czyste, ubiegam się o Polską licencję dwójkę tą co miałem kiedyś, prawko na autobusy też jest.
Tak pisze bo jakiś czas pisałem troszkę tutaj o swoich problemach :)

Można pracować na wyspach w ochronie mając Polski papier znaczy licencję i ubiegając się o wydanie DS ?

Ewentualnie gdzie szukać pracy po pirzyjezdzie na wyspy, będę wdzieczny za rzetelne info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
Nie mozna. Wielka Brytania uznaje w kazdym wypadku (nie tylko jesli chodzi o licencje SIA) jedynie swoje dokumenty, wydane w swoim kraju. Co kraj to inna glupota

train hard - fight easy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1536
Nie chce Cie smucic kolego ale polska licencja (jak wiekszoscia rzeczy z Polski) mozna sobie na wyspach du** podetrzec ...

Zeby miec licencje DS czy jaka kolwiek brytyjska musisz przejsc 2dniowy kurs zakonczony egzaminem, zdac egzamin i wszystkie niezbedne dokumenty (adres, aplikacje, cryminal record) i oplate wyslac do agencji SIA i tylko ta moze wydac ci licencje ktora bedzie wazna na wyspach.

Bez licencj nie mozesz pracowac w ochornie na wyspach poniewarz nikt cie nie przyjemie, wrazie kontroli pracodawca mial by duze problemy fnansowe gdyby zatrudnil takiego pracownika.

Wiec kolego, z polski wykaz o niekaralnosci, przyjechac do UK zrbic kurs i wyslac papiery, znalesc sobie inna prace do czasu gdy nie otrzymasz licencji UK a caly proces trwa tutaj dosc dlugo.

p.s. przepraszam za ortografy czy literowki jestem na kacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
"Bez licencj nie mozesz pracowac w ochornie na wyspach poniewarz nikt cie nie przyjemie, wrazie kontroli pracodawca mial by duze problemy fnansowe gdyby zatrudnil takiego pracownika. "

nie tylko pracodawca za stanie bez licencji jest pol roku wiezienie i 5000 funtow grzywny, mimo to legendy mowia ze sa miejsca gdzie stoja bez lub na falszywych licencjach ale nie chcialbys tam pracowac :D

"a caly proces trwa tutaj dosc dlugo."

ja po okolo miesiacu mialem licencje wiec zdarzaja sie wyjatki

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Pierwsza licencja w 2006, 6 miesiecy mimo ze nic mi nie odsylali. Druga juz tylko 2.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1536
No tak, dobrze jesli szybko przyjdzie ale jesli przyjdzie za 2miechy to tez nic dziwnego, wiec mysle ze najlepiej zrobic (jak ja to zrobilem), zaraz po przyjezdzie odrazu zrobic kurs i wyslac papiery do SIA, znalesc sobie jakas prace i spokojnie czekac na swoj upragniony plastik :]

p.s. tez slyszalem ze na bramkach polowa ludzi bez licencji albo na jakichs wydrukowanych ale ciezko w to uwierzyc, kontrole rzadko ale nieoplaca sie dostac wyroku i zaplacic ogromnej kary i jeszcze stracic mozliwosc wyrobienia normalnej licencji. Nie kalkuluje sie taka praca hehe.

Mam nadzieje ze moja licencja tez przyjdzie niebawem
A wtedy bede mogl bic zlych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Glowik widac ze****a wiesz o bramce w UK.

Powodzenia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1536
oj, zartowalem.....

Nie mozesz brac tak wszystkiego do siebie bo osiwiejesz w wieq 30 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
Dzięki chłopaki za rady. No i cóż w Polsce Policja robi mi problemy z licencją wydali mi właśnie opinię negatywną, drugi raz karają mnie za to co już mi sąd zatarł, można pisać odwołania walczyć ale o co? Orientowałem się stawki w ochronie w Polsce są nawet z dwójka licencją kiepskie, wegatacja nic do przodu a przez lata narobiły się różne ciśnienia finansowe.

Konkretnie gdzie mogę zrobić taki kurs? Czy pomimo kryzysu jest szansa na w miarę dobrą ( nic wielkiego nie musi być, te 28 zyla na godzinę i budka szlaban np. na początek mnie satysfakcjonuje ) pracę na wyspach?
Czy robiąc licencję w SIA równierz na wyspach muszę chodzić po opinię do komendy Policji czy tylko sprawdzają mi kartę karną czyli tzw Cryminal Records i czy aktualnie nie toczy się jakieś postępowanie, badania też są wymagane, ile kosztują jeśli tak?

Takie moje przemyślenie komorniki i wszyscy wyciągaja ręce po kasę ale dać człowiekowi możliwośćją zarobić, stanąć na nogi to tylko pod górkę.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kurs mozesz zrobic w UK wszedzie, lista firm ktore SIA akceptuje:
http://sia.homeoffice.gov.uk/home/licensing/door_supervision/training/training_ds_providers.htm
gdzies na tej www jest podzielone wedlug regionu, poszukaj bedzie latwiej

wymagane zaswiadczenie o niekaralnosci z Polski i z Anglii, zadnych opinii nie potrzebujesz, zadnych badan 4 dniowy kurs i zaswiadczenie o niekaralnosci z PL i z UK (to drugie sami ci zrobia)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dortmund

Następny temat

Hoojlandia :)

WHEY premium