SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak sił, spadek wytrzymałość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 168
Witam wszystkich mam problem ostatnio zauważyłem duży spadek siły coraz mniej mogę podciągnąć się na drążku brak regeneracji wszystko boli bardzo długo. Od jakiegoś czasu jestem na redukcji ale ostatnio tak zaczęło się dziać.
Mam 25 lat pracuje jako kierowca ale staram się być bardzo aktywny. Ćwiczenia to pompki drążek abs2 i interwaly biegowe cwicze okolo 30 minut co drugi dzień bo nie ma siły czasem robię jakiś crossfit ale nie ma sił żeby dużo ćwiczyć. Jem około 2000 kcal dziennie pije 2 litry wody a menu sklada się z : platki owsiane, jogurty nat. chude mięso, serki wiejskie, jaja, brazowy ryz , orzechy, owoce, warzywa, ryby, itp. Co może być przyczyną brak pożywienia czy może jakaś choroba?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
mały czas regeneracji chociażby. zakup bcaa.
I wstaw swoją dietę do oceny w odpowiednim dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 168
Bcaa przed kazdym treningiem i po 1g na 10kg . wczesniej dwie godziny na silowni nie robiły problemu a teraz podciagne sie trzy razy po 10 i to jak dam rade ostatnia serię a potem kilka dni wszystko boli a pol roku temu robiłem 4 serie po 10 i w trzech rodzajach chwytów a teraz nie ma mocy

Zmieniony przez - Macieksib w dniu 2013-08-20 16:29:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sarsaparilla, trądzik, masa...

Następny temat

Problem ze skóra

WHEY premium