SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak okresu:/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"jak tak dalej pójdzie" to nie bedziesz miała sil iść do ginekologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Skąd wiem, że idziesz na AWF ? Pisałaś kiedyś o tym
Dorcius, wmawiasz sobie, że potrzebujesz tylko tyle kalorii ! W tym momencie podczs ćwiczeń spalasz mięśnie, bo tłuszczu nie masz już wcale. Szybko wyniszczysz swój organizm i będziesz coraz słabsza. Nie wiem, do jakieś sylwetki dążysz. Afrykańskich biegaczek na 10 km ? Rzecz gustu, ale one z pewnością jedzą zdecydowanie więcej, inaczej przewróciłyby się na trasie. Poproś kogoś, aby obiektywnie Ci policzył ile kalorii spalasz w ciągu dnia przy Twoim trybie życia.
Jesteś wysportowaną dziewczyną. Przestań patrzeć na kilogramy, a jedynie na proporcje, bo inaczej wpędzisz się w anoreksję.
Nie rób z siebie wieszaka na ubrania !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2992
Zgadzam się z altair84 w 100%. Patrzenie na wagę nie ma sensu, każdy ma inną budowę ciała, cieńsze./grubsze kosci itp. Przy takiej samej wadze osoby o podobnym wzroście mogą wyglądać inaczej. Pamiętaj, że mięśnie są cięższe od tłuszczu! Ja podobnie do Ciebie dużo ćwiczyłam (ale się nie odchudzałam, poprostu to lubie), nawet nie wiedziałam kiedy w ciągu wakacji schudłam 13kg... Przez mało kaloryczną dietę miałam ten sam problem co ty- brak okresu! I w moim przypadku trwało to dość długo bo nie miałam go przez rok!! Byłam nawet w Szpitalu (Matce Polce) na badaniach u endokrynologa. Wyniki hormonów nic szczególnego nie powiedziały- były w normie, ja od jakiegoś czasu odżywiałam się dużo bardziej kalorycznie i pomimo to okres nie wrócił no i przytyć nie mogłam. Teraz biore tabletki antykoncepcyjne i okres mam, ale nie wiem, co będzie, jak je odstawie. Przez pewien czas ćwiczyłam i jadłam ok 2000kcal i nawet grama nie przytyłam, możesz spokojnie jeśc więcej, na pewno Ci nie zaszkodzi :)
Pozdrawiam, Milka_18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
a po co ci ten okres Mi moja ciagle marudzi ze ma okres itd juz nie moge tego sluchac, a ty nie masz i tez nie dobrze ahh te baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Ach, ci faceci !
Myślicie, że lubimy okres ? Ja go osobiście nienawidzę i inne dziewczyny pewnie też. Ale dobra, wyjaśnię wam. Okres nie znika bez powodu. Więc kiedy go nie ma to znaczy, że z organizmem coś jest nie tak.
Dotarło ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
no w sumie to jak by mi sie cos nie podobalo to bym sie cieszyl jak by tego nie bylo... no ale ja sie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
dieta raczej nic do tego nie ma , idz do ginekologoa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Tyle dziewczyn już pisało, że nie miało okresu z powodu niedożywienia, a Dorcia wyraźnie się głodzi. Ale facet oczywiście wie lepiej. Ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
Hejka czy antybiotyk Unidox moze miec wplyw na spoznianie sie okresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hej.Widze ze temat podciagniety.
Na dzien dzisiejszy sutuacja przedstawia sie tak..ze okres wystepuje..biore tabletki antykoncepcyjne..ale ich celem nie jest antykoncepcja a wywołanie okresu..no i pomagają.Mercilon sie nazwyają..juz 5 opakowanie lekarz mi przepisala.
Mam swiadomosc ze to sztuczna metoda....po 6 opakowniu będzie proba kontrolna..mam andzieje ze okres samoistnie sie pojawi

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągniety mięsień

Następny temat

Rozwalone kolano-co dalej?

WHEY premium