SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

booster tescia po epi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam pytanko
jaki booster testosteronu jest teraz wart uwagi? zalezy mi na tylko podniesieniu testosteronu estriadol mam nisko a jak wiadomo za mało estro to zabójstwo libida i stawów. sporo tego na rynku aleskłady strasznie przekombinowane, ktos polecał go nads?? za 5 tygodni skoncze epi ale chcce siejuz w cos zaopatrzyc póki kasa jest


pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
go nads piękna sprawa, mogę polecić z czystym sumieniem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po czym stosowałes jakie samopoczucie? masa na plus czy minus?;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Jak masz nisko estro to gonads będzie dobry, bo ktoś tam wklejał badania, że znacznie je podnosił

Robiłeś badania estro po Epi ? Jaka firma leciała ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dragon nutrition. z tego co wiem epi moze tylko zbic estro póki co mam 20 w normie od 0-62 według mojego laboratorium w miescie. mam problem z prolaktyna ale to juz inna bajka niezwiazana z epi. naszczescie juz bromegron jedzie. po cyklu z epi bede robił badania bo nie wiem z jakim odblokiem uderzyc. jak bedzie nisko lh to zapodam clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
MetalMind
po czym stosowałes jakie samopoczucie? masa na plus czy minus?;]


wlasnie po epi,
clom nie potrzebny, epi z dragona to lajtowa sprawa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
dokladnie ^^ :) aczkolwiek odwala robote wzorowo

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methandienone 5mg

Następny temat

NEO LABS nowość na rynku! czekam na opinie

WHEY premium