SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster tescia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
Troche nie ten dzial ale zalezy mi na opinii waszej - czyli starych przekoksowanych koni Bo opinia kogos z dzialu suplementy co nigdy nic nie bral z igly nic mi nie da. Jego pewnie ruszy a mnie juz nie.

Jaki tester boosta wogole czuc i byscie polecili?

Kiedys bralem Tribulus Stack Precision i lipa - a taki byl chwalony. Pod reka mam dostep do takich rzeczy:

TBOMB II od mhp
Leviatan reloaded

Ewentualnie moge szukac dalej - ale pod reka mam tylko to.


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2009-06-19 14:29:28

POWERED BY ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Novedex XT Gaspari Nutrition(choć ostatnie zamieszczone badania na forum dały trochę do myślenia)
Attidute SAN
Axis HT BSN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
ok, dzieki flex. O axis slyszalem - i widze ze moge tez miec w tym sklepie. A o tym T-Bomb II cos slyszales? Czy Axis bedzie lepszy od tego?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
o T Bomb nie słyszałem żadnych opinii. Drogie toto strasznie.

Ja mogę polecić T Bol z Thermolife oraz Tribex z Biotest.

aha, Leviathan i Leviathan Reloaded to nie buzer testa, tylko spalacz na joszce z dodatkiem tribulusa.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Axis zdecydowanie lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Uderzaj w ATD-czyli jak napisal flex-Novedex XT Gaspari, Attitude SAN(wersja z atd-jest jeszcze wersja z 6bromo-cd ktorej nie mam opinii). Przy dawkach rzedu 4caps(czyli dosc duzych) niezbyt ciekawe samopoczucie, kompletny spadek libido(dziwna sprawa, taki skutek uboczny ATD w niektorych przypadkach). Ale IMHO swietna sprawa do PCT jako dodatek do SERM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
Biore juz Inhibit-E. Ale zamierzam odstawic(przerwa) i walnac boozera dla odmiany.

Ok, dzieki panowie. Do tribexa tez mam dostep ale chyba wezme Axisa bo to juz kilka osob zachwalalo.

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2009-06-19 16:15:39

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Activate Xtreme jedna z lepszych obecnie pozycji i bez bzdurnych dodatkow w skladzie. Potem I Force Nutrition Reversitol choc to bardziej jako ddodatek do pct).
Najlepiej to laczyc z jakims AI w malej dawce . Uzuskamy wtedy lepsze ratio tesc/estro

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-06-19 17:34:35

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
flex brales tbol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moge polecic polaczenie Novedex xt gaspari plus axis ht z BSN
W polaczeniu kozak!!! Nic tak nie podkreca endotesta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
wlasnie kupilem tego Axis. Novedexu nie mam ale Inhibt E podobne dzialanie lub nawet lepsze. senkju wszystkim za pomoc

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG - zainteresuje was to pytanie bo nietypowe

Następny temat

Brać z szejkiem czy ze śniadaniem (metka).

WHEY premium