SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bombka nr 3 %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
panowie, ja wiem, że to wszystko jeszcze sfera nieco odległych planów, ale za 2 tygi startują mi egzaminy, a ja nie mam siły już ryć, więc sobie planuję co zjem na początku przyszłego roku

jakby ktoś mi tu doradził i skorygował mojepomysły byłoby miło, bo naprawdę nie mam siły się uczyć

posiadam enana, superkę i troszkę propa. Dokupi się co trzeba.

myślałem tak:

1-4 metan
1-10 enan
4/5-10 npp
11-16 prop

i gdzieś tam na koniec wins/masteron, coby wyżyliło trochę człowieka

zastanawiałem się też, czy nie byłoby warto się zaznajomić z wujem boldem. Tylko nie wiem, czy zamiast superki, czy może najpierw bold, a potem na koniec superka.

Jak to widzicie panowie?

będę wdzięczny, jak się rozwinie temat, bo naprawdę rzygam patrząc na skrypty i kodeksy

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomyliles dzialy. Poczytaj pierwsze odzywianie i suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


Grzesiu musiałeś? ja już i tak mam masakryczną głupawkę

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na powaznie dalbym

1-4 meta
1-8 enan
9-15 npp
9-16 prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
bez winsa?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A bo masz tam jeszcze wino.

To mozesz poleciec do npp i mety i bedzie w sam raz. Dodac aero i juz

Na koka masz mete pozniej sie rozkreci enan i od 10 tyg diete daj na redukcje plus cardio i bedzie ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no pewnie tak sobie wykręce na tych czterech środkach. Liczę, że ładnie porobi.

Jestem bardzo ciekaw jak na mnie enan podziała. Myślę o daweczce 250mg e3d, wystarczy? Propa biłem maks 150mg e2d.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
1-4 metan
1-10 enan
4-9 npp
11-16 prop
12-17 wino

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
o, nawet Jordi się pojawił dziękóweczka za rozpiski panowie.

Pewnie to wszystko się zmieni jeszcze 75 razy zanim zacznę cyklon, ale fajnie sobie pospekulować zamiast czytać te nudne gówna, które muszę umieć śpiewająco na 18 listpada

co za czasy, ze prawie 3 dyszle na karku i jeszcze się uczyć trzeba

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
tak z czytej nudy panowie napisze wam iz w kasiazce llewelyna sa opisane badania na ludziach boracych rozne koksy w roznych dawkach nawet wysokich do 2500mg omo week prze 20tyg.no wiec branie solo testa600lub nawet antka nie pamietam ale chyba bylo 100mg/ed przez 8tyg nie powoduje prawie zeadnych zmian groznych dla zdrowia.klopoty zaczynaja sie kiedy kulturysci stosuja tzw stacking czuli laczenie kilku srodkow ktorych efekty uboczne sa synergistyczne[kurna nie wiedzialem ze znam takie madre slowa]czyli jednym slowem nakladaja sie na siebie .nie podaje tu przykladu nikogo z forum ale jak kogos nie porobi meta i oma to nie porobi go rowniez meta oma deca wino+ nie wiem co jeszcze.dla wielu osob z forum to tylko nazwy na kolorowych pudelkach a co ze zdrowiem.rozumiem ze taki justine wie jak tego uzyc ale wiekszosc znas nie odczuje roznicy pomiedzy stosowaniem 2 a4 srodkow.jesli sie myle prosze o wyprowadzenie mnie z bledu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
rowniez sam nie widze sensu laczyc wiecej niz 2 saa w tym samym czasie

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mete razak na 1 cykl !?

Następny temat

Więcej testosteronu mają kierowcy sportowych aut

WHEY premium