SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenone solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
.

Zmieniony przez - 5pawel5 w dniu 2013-03-20 22:01:17

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Cena Vet Bolda jest smieszna, praktycznie mozna kupic w cenie paru lizakow, tylko dostepnosc nie jest taka latwa, co innego w kraju gdzie jest dostepny od reki, co inego go sciagnac z tego kraju np do Polski, ale tak czy siak cena vetov to cena paru lizakow dobrych, to prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Hermetycznie to on byl zapakowany.zreszta mozna od nich kupic tego bolda w 1L butlach ale do PL nikt wam tego nie wysle zreszta jak odpisza wam na @ to cud. gwarantowany orginal to kupno osobiste w. Eu 90% to podroba rego bolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
Trzeba bylo przeczytac od poczatku ze ja nie jestem ani w PL ani w UE, i raz otwierajac nie jest juz hermetyczny a calej butli na raz nie dalbym rady zapodac. Poza tym to moj pierwszy saa od 3 lat, zobacze jakie beda efekty, bo tak mozna tylko lamentowac, sam X-pomp pewnie nie brales boldka wiec wiedze masz tylko z tego co przeczytales albo ktos ci powiedzial. Ile zdan, tyle opini.

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
bold moze stac po otwarciu nie trzeba przelewac zreszta ma takie samo wiecxko co inne 10ml koksy wiec w czym problem. Masz racje nie bralem nigdy bolda mozesz sie sam przekonac wpadajac do mnie na silke Co do teori to masz racje Wole praktyke nigdy nie bylem znawca koksu i sam czesto potrzebuje rady ale jak ktos pisze 400-500 ew to lepiej wogule sie za to nie lapac..
powodzenia w cyklu Jsk wejdziesz na wieksze dawki sam stwierdzisz ze 400-500 bylo malo . najlepsza metoda jest przetestowanie na sobie
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
Ciekawy temat poruszyliście...również mam info. takie jak mm1986, że ori bolda wcale nie trzeba bić po 1000mg ew, 500mg robi świetnie...ściągnięcie veta do kraju to też nie problem wystarczy mieć dobre wejścia w pewnej branży ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja przedewszystkim nie wiem jak ktos chce walic 1000mg zwyz weta, wiecej ile to ml ? dodajac np do tego testa to bicie ed po pare ladnych ml..

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-03-21 18:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
X-pomp
bold moze stac po otwarciu nie trzeba przelewac zreszta ma takie samo wiecxko co inne 10ml koksy wiec w czym problem. Masz racje nie bralem nigdy bolda mozesz sie sam przekonac wpadajac do mnie na silke Co do teori to masz racje Wole praktyke nigdy nie bylem znawca koksu i sam czesto potrzebuje rady ale jak ktos pisze 400-500 ew to lepiej wogule sie za to nie lapac..
powodzenia w cyklu Jsk wejdziesz na wieksze dawki sam stwierdzisz ze 400-500 bylo malo . najlepsza metoda jest przetestowanie na sobie
pzdr

Sory nie chce ci wrzucac, ale o czym ty piszesz w ogole? 10ml peso oryginal??? butla miala 100ml, ja wzielem polowe dla siebie polowe dla ziomka, i to normalne jest rozlac w mniejsze sterylne opakowania, to nie chodzi o to zeby brac po 5000mg ew, bo najwazniejsze jest cel jaki sie ma, potem dostepnosc towaru, wiem ze o tym peso chodzily legendy ale mialem do wyboru po 3 letniej przerwie boliwijskiego boldka lub skandynawskie hgh, po przeanalizowaniu sytuacji, postawilem ze pierwsze wezme bolda, potem zobacze jaka bedzie sytuacja i moze nastepny cykl pojade na hgh oczywiscie aptecznym.

Zmieniony przez - 5pawel5 w dniu 2013-03-21 20:44:02

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
Lasix
Ciekawy temat poruszyliście...również mam info. takie jak mm1986, że ori bolda wcale nie trzeba bić po 1000mg ew, 500mg robi świetnie...ściągnięcie veta do kraju to też nie problem wystarczy mieć dobre wejścia w pewnej branży ;)
nawet nie tyle wejscia, z tego co wiem to pewien skan wystarcza.

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
wieczko co inne 10ml koksy "wieczko" czytaj ze zrozumieniem .orginal mialem w 50 ml butl w 2010r zreszta byl temat na tym forum Ziomek ktory to przywiozl pisal wtedy na forum .o moim boldzie .....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+omo+npp ??

Następny temat

Jaki turanabol obecnie dobry?

WHEY premium