SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold + wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
1. WIEK: 23
2. WAGA: 81
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 116
-udo: 60
-talia: ~80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: +7 lat
6. DIETA: redukcyjna, dopieta na maxa
-białko: 2.5
-węglowodany: 1.8 - 2
-tłuszcz: 0.8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: maetanabol solo w przeciagu 4 lat 3-4 razy po 100 tabsow na cykl. tak raz na rok mniej wiecej
8. TRENING: mino redukcji trenig masowy
9. CEL CYKLU: suuucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1 rok
11. POZIOM BF%: 10-12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo-mezo. latwo nabieram ale slabej jakosci miesa. szybko odklada mi sie brzuch
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: ciezko powiedziec
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie robie max (szkoda mi stawow)
-martwy ciąg: nie robie max (szkoda mi stawow)
-przysiad: nie robie max (szkoda mi stawow)

PYTANIE:
Chce jakos na dniach wystartowac z cyklem bold + wino. bedzie to moj pierwszy cyklon iniekcyjny. Mysle pociagnac go z 12-14 tyg. Jakie dawki polecacie? Prosze nie pisac ze na na pierwszy cykjl najlepszy testo bo to akurat wiem. jednak zdecydowalem sie na powyzsze srodki i juz je mam zakupione. Takze prosze tylko wypowiadac sie na temat dawkowania.
PYTANIE 2:
Jaka diete polecacie do tkaiego cyklu jesli moim celem jest jak najsuchsza masa miesniowa. takze jedynie chce nabierac miesa, 0 tluszczu. Wiec licze na to ze obwod pasa sie nie zmieni. Nie licze na przysrosty +10 kg oczywiscie ale kilka kilo bedzie mile widziane + ubicie miesa. Na ubiciu tez mi mega zalezy.
Obecna dieta to 2000 kcal (czuli minus 500 od zapotrzebowania). myslalem zeby na cyklu dozucic do 2500 kcal (500 kcal samym bailkiem bodbic) ? co wy na to?
mega dlugo pracowalem na obecnym poziom bf dlatego nie chce tego zaprzepascic i jakos zbytnio podbijac kcal.

Zmieniony przez - bajceps77 w dniu 2014-01-22 14:39:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
o tym wiedzialem ale ze to prosta droga do zawalu juz nie.. az takim specem nie jestem zeby to wywnioskowac :)
ok ale nie po to zakladalem temat. zalozmy ze to co mi potrzeba wiem.
jak dawkowac mozesz mi doradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bold solo to kosmetyk,jak solo to dawka 750 mg week

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
a wino jak? wczoraj czytalem ze ziomek po boldzie solo 8 kg na plus. a chyba nawet 500/ tydz nie mial. a jak juz te 750 bym bral to raz na e7d? czy jakos to podzielic na dawki? i tyle rzeczywiscie dopiero mnie fajnie poklepie? bo przyznam ze myslalem na 500 e7d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Mozesz pociagnac tego bolda tez pare tygodniu dluzej niz planujesz. e7d lub pon, czw inj.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2014-01-22 15:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak zrobił 8 kg na boldzie to albo wody i tłuszczu,albo miał testa w środku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Bold nie aromatyzuje więc raczej miał tam testa a nie bolda.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
dluzej niz 14 tyg? i caly czas dawka ta sama? a jak to winko do tego cyklu dolaczyc.
lodzianink: tak tez myslalem ze moze mial wyj**ke ziomek :)
generalnie przydal by sie do tego jeszcze jakis tesciu prawda? tylko ze akurat mam tendencje do wlosow na ciele a ze na mega przysrostach mi nie zalezy to jednka go odpuszczam.. tak teoretycznie, jakiego poleceacie i jakie dawki? oplaca sie w ogole bic propa e2d 50 mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja na twoim miejscu dał bym propa 300 mg week poniedziałek/sroda/piatek
i tyle

50 mg co 2 dni trochę mało zblokujesz swojego testa i dostarczysz prawie tyle samo syntetyka,tak więc średni pomysł.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
obawiam sie tych wlosow wiec raczej boldek zostanie. to co z ta dawko 500 na tydz? i jeszcze raz pytam Panowie jak wino do tego wlaczyc ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a wino myslisz nie ma wpływu na włosy?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
ale napewno nie taki jak tesc :) nie chce potem do konca zycia musiec golic wlosy z plecow.. a w przypadku tescia gdy zauwazylbym niepokojacy wzrost wlosow to czy odstawienie by moglo jeszcze temu zapobiec? pewnie w przypadku krotkich estrow by to jeszcze mialo jakis sens ale czy przy dlugich by pomoglo?

aha i wino oral.
zaczac na poczatku czy na koncu cyklu? 30 mg ed wystarczy?

a jeszcze lodzianin takie pytaine. jakby oxe do tego dorzucic? co myslisz?

Zmieniony przez - bajceps77 w dniu 2014-01-22 15:46:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czesc,To ja mam takie pytanie odnosnie tej kamagry :):)

Następny temat

CLEN 0,08 mg

WHEY premium