SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold+susta+ metka PROSZE O RADE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
Zakupiłem 200 metki, 200mg/ml boldenone Undecylenate IP, oraz 10x shootów sustanonu 250 organon pakistan.
Cel oczywiście jak w ankiecie masa.
W chwili obecnej jestem po spożyciu 200 metki od jutra mam zamiar bić strzały doradzano mi:
wtorki,piątki :1ml bolda i susta
pytanie czy dawkowanie ulega weryfikacji
iprawa najważniejsza jaki odblok zakupić po tym cyklu
zdaje sie Panowie na Wasze rady i opinie z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 81kg

Wzrost: 185cm

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: 36,5

Obwód talii: 94

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 41,5

Staż na siłowni: obecnie 6 miechów po przerwie 1,5 rocznej

Ilość spożywanego białka: w diecie dużo + zakupione białko PURE WHEY isolate 95

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem

Opis przebytych cykli sterydowych: 10x teścia 10x omki 100 metki

Trening: 3x w tyg

Cel cyklu: MASA

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: hehe ok 8 lat :P

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szczupły z szybką przemiianą materii

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: --

Wyciskanie leżąc (MAX): 100kg

Martwy ciąg (MAX): nie robiłem

Przysiad (MAX): nie robiłem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego odpuscil bym sobie kox 36 w łapce ???jesli juz chcesz cykl masowy to polec Enana/Cypio + Mete, bold jest na poprawe definicji na nim masy wielkiej nie zrobisz. ale tak jak mówilem odpuscil bym kox poki co, dobij do 40 w lapce i wtedy cos zarzucale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
hmm zdaje sobie sprawe, że jestem szczupłym facetem... zanim osiągne to co piszesz minie znaczny okres czasu a zakupy zrobiłem i nie mam zamiaru z nich rezygnować... po samej metce przyszło mi 5kg i znaczne efekty. Zapewniano mnie, że susta w połączeniu z boldem powinna dać należyty efekt więc pytam ponownie jaki odblok zastosować to tego co napisałem wyżej i czy dawki 2ml bolda i susty na tydzień(wtorki i piątki) to dobryy pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699977
przy tej wadze,taki pas raczej nie świadczy o tym że jesteś szczupłym facetem
raczej na Twoim miejscu, zainteresowałbym się bardziej odżywianiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
zgadza sie pomyłka... zle wpisałem... pas to 90 cm sorka za błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
jak masz robic juz ten cykl to polec mixa i metka a bolda odstaw na nastepny cykl ;)
w ogole masz diete ? bo bialko z paczki to nie jest dieta
polecam zajzec do dzialu odzywianie i suplementacja tam jest dzial dla ciebie bo przy wzroscie 185 36cm w bicepsie i 90 w pasie to nie porozumienie

Zmieniony przez - jacek1111 w dniu 2009-04-13 23:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
Jakbyś czytał uważnie to byś nie pisał bzdur...

Ilość spożywanego białka : w diecie dużo + zakupione białko PURE WHEY isolate 95

pisze o ilości spożywanego białka więc odpowiedź jest jasna ale przetłumacze Ci to jem dużo białka z samej diety(głownie rybki) a ponadto uzupełniam nią suplementem z paczki PURE WHEY isolate 95 jak dla mnie to jest jasne jak słoneczko...
A Ty mi wrzucasz, że białko zakupione stanowi moją główną diete...
chyba zakończe wołanie o prośby bo nikt nie jest mi jasno i wyraźnie napisać o co pytam tylko czytam komentarze na mój temat irytujące...

a do kolegi który pisał wyżej ze boldek jest na definicje to może Ty mi odpowiesz jakim cudem mój koleszka wbijając 1ampułe bolda z susta przytył 20kg ;/ bo na definicje mi to nie wygląda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
trzeba bylo leciec enana i dac mete na kopa a nie zezarles mete i chcesz dlugie estry wbijac...bolda zostaw bo nie dla ciebie. Poczekaj 2 miesiace i polec enana z meta jak juz musisz....a bolda trzeba ciagnac min 12 tyg a to wychodzi w hooj $
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
co Ty czlowieku p***olisz 20 kg po takim cyklu szanuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
A ile kolega do tego bolda wbił omy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sust

Następny temat

Metanabol Jelfa :)

WHEY premium