SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks zawodowy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 626 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12264
nie wiedzie sie w ringu? widziales tą walke? nie mowie ze Diablo jest wielkim talentem ale na pewno nie zasłuzył na porażke. troche wałek tam zrobili i skonczylo sie zepsutą atmosferą.

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Tylko (L)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
"Dariusz mnie bił. Często, gdy był pod wpływem alkoholu" - powiedziała Dorota, żona Dariusza Michalczewskiego, która złożyła doniesienie na swojego męża - pisze jeden z niemieckich dzienników.

W czasie związku "Tygrys" dwukrotnie rozstawał się ze swoją żoną. Po raz ostatni uczynił to we wrześniu 2000 roku. Obecnie Dorota, wraz synami Michaelem (16 lat) i Nicolasem (11 lat), przebywa w Miami. Michalczewski mieszka w Gdańsku.

Teraz Dorota postanowiła się rozliczyć ze swoim mężem, mistrzem świata w boksie.

"Boję się Dariusza. On po prostu za dużo sobie pozwalał. Boję się jego bezwględności i brutalności" - powiedziała Dorota.

"Żyliśmy razem 20 lat. To zaczęło się już po kilku latach. On bił nie tylko mnie, ale także dzieci. Często, gdy był pod wpływem alkoholu. Właśnie z powodu jego brutalności rozwiedliśmy się. Ale 17 marca 1995 roku ponownie pobraliśmy się. To był błąd. Miałam nadzieję, że on się zmieni, że będzie wzorem dla swoich synów" - zwierza się Dorota.

15 lutego 2002 roku Michalczewski zaatakował żonę, kiedy oddawał syna po tym, jak ten przebywał z nim na treningu.

"Darek krzyczał: to twoja wina. Potem uderzył mnie. Trafił mnie w twarz. Nicolas płakał i krzyczał: tato, nie bij mojej mamy. Zaraz po tym wydarzeniu pojechałam na policję złożyć doniesienie. Postanowiłam wynająć prywatną ochronę. Nie miałam odwagi sama wychodzić z domu. Dariusz mógłby mnie jednym ciosem zabić" - dodała.


كل واحد حيا
mAt3uSz

"Tak to czuje,co jest chwilą tu jest,wszystko zmienne,drogi kręte,nie polegne,życie płynie,wierzę w siebie to starczy - Panta Rhei samo życie, sagi ciąg dalszy" - ()Panta Rhei by Owal/Emcedwa()

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć."

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Na razie nie wiadomo kiedy przed sopockim sądem ponownie stanie oskarżony o pobicie Andrzej Gołota. W poniedziałek nie doszło do kolejnej rozprawy w procesie, bowiem bokser przechodzi w USA rehabilitację mięśnia ręki.

Proces Gołoty rozpoczął się w marcu 2003 r. W poniedziałek zawodnik miał po raz drugi stanąć przed sądem.



كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Rumuński bokser Leonard Dorin zremisował w Pittsburghu z Amerykaninem Paulem Spadaforą w walce, której stawką był zunifikowany tytuł mistrza świata w wadze lekkiej organizacji WBA i IBF.

Po dwunastorundowej walce sędzia Pat Russell przyznał zwycięstwo mieszkającemu od kilku lat w Kanadzie Dorinowi - 115:113, Gueremo Perez - Spadaforze - 115:114, a zdaniem Gary'ego Merritta był remis 114:114.

Obaj pięściarze pozostają niepokonani na zawodowych ringach. Oprócz jednego remisu, mają na koncie 21 (Dorin) i 36 zwycięstw (Spadafora). Triumfator pojedynku w Pittsburghu byłby nie tylko posiadaczem dwóch pasów, ale również mógłby liczyć na walkę z mistrzem WBC, Floydem Mayweatherem (USA).

Dorin i Spadafora zainkasowali po 500 tysięcy dolarów - to najwyższe gaże w ich karierach.

Rumuński pięściarz jako amator występował pod innym nazwiskiem - Doroftei. W dorobku ma tytuł mistrza świata (Berlin, 1995r.) i Europy (Vejle, 1996) oraz brązowe medale igrzysk olimpijskich (Barcelona, 1992 i Atlanta, 1996). W 1997 roku w Elblągu triumfował w Turnieju im. Feliksa Stamma.



كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Aleksy Kuziemski (Hetman Białystok) triumfował w kategorii półciężkiej (81 kg) międzynarodowego turnieju bokserskiego "Arena Cup", który zakończył się w Puli. Polski pięściarz został uznany najlepszym zawodnikiem chorwackiej imprezy.

W finale Kuziemski wygrał z ubiegłorocznym wicemistrzem Europy, Francuzem Johnem Dovi 25:13, a w półfinale pokonał srebrnego medalistę olimpijskiego z Sydney, Czecha Rudolfa Kraja 17:15.

Drugie lokaty w Puli wywalczyli dwaj podopieczni trenera Ludwika Buczyńskiego - Andrzej Liczik (Imex Jastrzębie) i Grzegorz Kiełsa (Hetman)


كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Karolina Michalczuk (Gwarek Łęczna, 57 kg) i Karolina Łukasik (Legia Warszawa, 70 kg) wywalczyły w sobotę srebrne medale mistrzostw Europy w boksie kobiet, które zakończyły się w węgierskim mieście Pecs.



كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Przemysław Saleta zapowiedział koniec przygody z zawodowym boksem. Chce skupić się teraz na swoim klubie "Saleta Fight Club". Bokser planuje też zagrać w filmie


كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Były mistrz świata w boksie zawodowym, Amerykanin Vince Phillips, został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących.



كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Sąd Rejonowy w Sopocie nie wyklucza podjęcia decyzji o aresztowaniu boksera Andrzeja Gołoty, który po wpłaceniu 30 tys. zł kaucji odpowiada z wolnej stopy za pobicie mężczyzny w Sopocie w 2002 roku - poinformowano w środę w sądzie

كل واحد حيا
mAt3uSz
"Doradca w dziale Aktualności"

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Stawką sobotniego pojedynku o mistrzostwo świata w wersji WBC, pomiędzy obrońcą tytułu Lennoxem Lewisem (W. Brytania) i Witalijem Kliczko (Ukraina) będzie nie tylko najcenniejsze bokserskie trofeum, ale również ogromne pieniądze.

Lewis za udział w spektaklu w Staples Center w Los Angeles otrzyma sześć milionów dolarów. Kliczko, który wystąpi w roli challengera będzie musiał zadowolić się sumą sześciokrotnie mniejszą. Obaj pięściarze mają dodatkowo obiecany podział z zysków za przekaz telewizyjny, do których prawa ma kanał HBO

كل واحد حيا
mAt3uSz
"Doradca w dziale Aktualności"

Pozdrawiam
Mateusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MISTRZOSTWA WOJ. POMORSKIEGO-BYTÓW`2003

Następny temat

DEBIUTY w Ostrowi Maz. - REGULAMIN

WHEY premium