SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania w pl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwazniejsze to isc wtedy kiedy tylko otwieraja ja tak zawsze robilem robilem w roznych miastach wyniki mialem zawsze tego samego dnia po 13-tej a robilem dosc kompleksowe testosteronbedziesz mial w ten sam dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
ja robiłem badana w piątek w Olsztynie i na wyniki trzeba czekać kilka dni płaciłem, morfologia i testosteron razem 33 zł . zostałem poinformowany ze wyniki będą około wtorku środy ponieważ nie maja takiego laboratorium do badan testa i muszą wysyłać do innego.

jutro się przejdę i zobaczę czy już są wyniki :)

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
w Legionowie jest taka klinika u peca medica sie nazywa rano j/w mowia staiasz sie w rejestracji,jets zm pare okienek i od razu na gore na pobranie krwi,przed 16ta masz wyniki koszt niecale 20zl

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
badanie spermy jest w Rzeszowie ale juz nie pamietam gdzie to było dokładnie i tak gdzies to chyba wysyłali dopiero choc sie moge mylic.

wogole jak cenowo stoja takie badania?? bo chyba do tanich nie naleza??

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w cyklu - co robić?

Następny temat

stanabol+ deka czy propionat?

WHEY premium