SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

atraMento - DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Jakby sie kto zastanawiał to nie zrezygnowalam jeszcze :) Mam ograniczony dostep do neta i nawet nie mam jak misek wprowadzac do dziennika. Znajac moj pociag do tlustego pewnie nie udalo sie na czuja wycyrklowac z proporcjami. Do tego jeszcze zapiernicz mialam, pomagalam troche z przygotowaniach do slubu przyjaciolki, stroilam koscioł, robilam za fotografa tak wiec dieta i trening zeszly chwilowo na plan dalszy. Domsy odpuscily mi dopiero w czwartek. Do miski wpadlo troche smieci, gotowych kabanosow, kurczakow w panierce oraz cale weselne zarełko nie koniecznie dietowe + 4 łyki toastowego szampana. Teraz niestety ślęczenie komputerowe przy obróbce zdjęć mnie czeka. Dzisiaj jedynie planuję pobiegac wieczorem a jutro rower. Zelastwo wyniosę w poniedziałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ehhh jak to człowiek od tych nadajników wifi uzależniony... Cały plan daje w łeb. Czy jest może gdzieś dostępny kalkulator kalorii i wart.odż. jako aplikacja działająca offline??
W tej chwili necik jest wiec korzystam i wstawiam co następuje:

wczorajsza miska: ogórki kiszone, sałata lodowa, rukola, pomidor, cebula czerwona, kombucha
wiesiołek, tran, magnez, potas, animal flex, hgh night


Wczoraj był dzien pod hasłem kasza jaglana, jednak w obliczu powstałych eksperymentów z cała stanowczością stwierdzam, ze będę jadła ją sote ( czy jak to sie tam pisze) ewentualnie z masełkiem. Koktajl ledwo przeszedł przez gardło a placki jaglano-ciecierzycowe - okropieństwo Dzisiaj jeszcze sprobowałam sałatki z jaglanką bo zostałam od wczoraj i wyszła całkiem całkiem ale jaglanki tam mikroskopijna ilość.

Dzisiaj w misce:
ogórki małosolne, sałata lodowa, rukola, pomidor, cebula czerwona, koperek, czosnek kombucha
wiesiołek, tran, magnez, potas, animal flex, hgh night



trening:


Podeszłam do niego z rezerwą ponieważ ostatni był dokładnie tydzień temu i tak jakoś odwykłam od wysiłku. Szczerze mówiąc nie za dobrze na mnie wpływają dłuższe przerwy, flaczeję siakoś, potwór kanapowiec ze mnie wyłazi. Napędza się to koło niemocy a energia robi pssss jak powietrze w przekłutym baloniku... Przysiady poszły w miarę dobrze a jest to moja pięta achillesowa. A tak w ogóle to wczoraj byłam z dziećmi na obchodach nadania praw miejskich Mroczy ( taka niewielka miescina niedaleko naszej działki) i trafiłam akurat na pokazy młodych ciężarowców. Dziciaki rwały i podrzucały sztangę aż miło było popatrzeć :) No i gwóźdź programu - chłopak który wziął w siadzie 200 kg szok! a sam ważył nieco ponad 60 i ja to widziałam na własne oczy

dobra jedziem dalej z moim treningiem:

po siłowym było 20 minut skakania na trampolinie - aeroby chyba to nie były bo średnie tętno 150

a pod wieczór rower - 33 km ( gps właczył mi sie dopiero po 10 km) start był w miejscu mety.


Teraz okropnie pali mnie tylek chociaz siedze na miękkiej piłce, uda też czuję ale chyba bardziej mnie bolą kolana. No i micha mi się cieszy, że pokonałam lenia, w końcu pójdę spać bez wyrzutów sumienia



Zmieniony przez - atraMento w dniu 2013-08-19 21:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Doklejam jeszcze fotki tych rwących i podrzucających dzieciaczków oraz pana który mi zaimponował wielce tym siadem :) Tak ku pamięci i na pamiątkę




no i mój MC 200kg z dodatkowym obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Od wczoraj znowu beznetowa jestem, znaczy się teraz z telefonu próbuję ale cierpliwości mi brak. W ogóle zakrecony dzien, zmarnowałam prawie caly, najpierw pojechałam na kontrolę z autem, w stacji pierdyknął prawy przewód hamulcowy i doopa, trza było szukać mechanika na cito. Ja w mieście, dzieci same zostawiłam na działce i tak zeszło mi do późnego popołudnia. Z powodu nerwów i z ostatnich nieprzespanych nocek dzisiejszy trening poszedł się bujać, nie było sensu bo i tak nie przyłożyłabym się do niego. Wklejam natomiast wczorajsze zaległości:
micha: pomidor, ogórek, sałata, ogórek małosolny, kombucha
wiesiołek, tran, magnez, potas, animal flex, hgh night


wieczorem bieganie w deszczu


Dzisiejszej miski jeszcze nie wprowadziłam, moze jak jutro porzadniejszy net bedzie to, to zrobie i trening tez na jutro przekładam, teraz tyko o kimanku myslę. Kurcze im bardziej jestem zmeczona tym gorzej śpie, również po treningach mam problem chyba za dużo adrenaliny we mnie krąży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Znowu nadrabiam

środa DNT
ogórek małosolny, papryka konserwowa, fasolka szparagowa, kombucha
magnez, potas, animal flex, hgh night


czwartek
ogórek małosolny, pomidor, fasolka szparagowa, kombucha
magnez, potas, animal flex, hgh night


trening:

+ trampolina 20 minut

Czy ktoś z wtajemniczonych udzieliłby mi odpowiedzi na pytanie: po jakim czasie mogę wejść z treningiem na kolejny poziom? Obecny trening bardzo lubię ale tak sobie patrzę na inne dziewczyny które po 4-5 tygodniach zmieniają rozkład i tak jakoś za zielona się czuję bo ćwiczę 3 miesiące

piątek
ogórek małosolny, kapusta czerwona, ogórek świeży
magnez, potas, animal flex, hgh night


Strasznie dzisiaj mi się chce jeść, @ się zbliża albo za wczesnie wstaję ostatnio

Minął kolejny miesiąc więc czas na kolejne porównanie. Różnicy w sumie nie ma żadnej, brzuch mi chyba trochę urósł. Waga niby spadła ale nie czuję tego, wręcz przeciwnie. Ostatnie tygodnie nie były dobre ani dla mojej diety ani treningów, musze popracowac nad organizacją bo ciągle mi ostatnio coś wypada. Pogoda sie popsuła, odpadło mi pływanie :/ Poza tym znowu źle sypiam.





Zmieniony przez - atraMento w dniu 2013-08-23 20:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ogólna frustracja mnie dopadła, net działkowy działał jak chciał przez to nie mogłam prowadzić dziennika. Miska mi sie rozjeżdżała, do tego trochę zawirowań organizacyjnych, trochę spraw do załatwienia, brak czasu, sił momentami i chodziłam strasznie podminowana, ze nie mogę w spokoju poćwiczyć, że ciągle coś mi w tym przeszkadza. Straszny sie nerwus ze mnie zrobił nieprzyjemny dla otoczenia i poczułam, ze musze trochę odpuścić bo mnie to zżera od środka. Targają mną ciągle wyrzuty sumienia a sztanga śni mi się po nocach ale do czasu aż się nie zorganizuję na nowo w domu po powrocie z działki nie będę zaczynała treningu bo nie lubie tak na byle było, byle szybko. Ma być jak trza 3x w tygodniu. Musze obczaić plan szkolny dzieci, odgruzowac chatę, dokończyć zaległe zlecenia. Poza tym wszyscy i tak mnie tu olewają, nie wiem czy należy mi sie jakieś rege czy nie, czy zmiana treningu ma być czy nie? Moje pytania pozostają bez echa ehhhhh nawet na PMS nie moge zwalić bo mnie się już @ kończy ale tak szybko sie mnie stąd pozbędziecie heheh
złapałam bakcyla i, że tak powiem - nie oddam!

Zmieniony przez - atraMento w dniu 2013-08-31 22:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Chcesz ćwiczyć na siłowni czy w domu?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Witaj Ruda, dzięki za odwiedziny :) Tak, tak raczej w domu. przyznam się bez bicia, ze nigdy jeszcze nie byłam na siłowni ale teraz już coraz śmielej patrzę na ten pomysł, muszę tylko dojrzeć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
miałaś sprawdzaną technikę?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

Następny temat

Duża redukcja, a waga stoi 2 miesiące...

Wiecej