SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aromasin przy gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8818

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

74

Wzrost

172

Obwód ramienia

36

Obwód klatki

102

Obwód uda

56

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

1.5 z przerwami

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

bialko 2 węgle 4 tłuszcz 1

Cel cyklu

2 cykle meta

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

masa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ile bierze sz tego aromasinu 3 tabsy dziennie? Czy co 3 dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Ari ci guzka juz cofnie. Będzie mniejszy ale jak ostawisz to po kilku dniach będzie taki jakiego wyczułes. Wiem ze sa jakies cudowne cofniecia gino ale mam swój poglad na ten temat. Prawda jest taka ze jezeli chcesz dalej bawic sie w saa to wytnij gruczoły bo jestes podatny. jak juz powstał guzek to nawet jak bedziesz jechał cykl z IA , tamoxem i ch** wie czym jeszcze to przez brak estro będą żenujące przyrosty (nie adekwatne do srodków i zaburzania hormonów w twoim organizmie). A jak podkusi CIę popuscic troche estro to gwarantuje Ci ze ten guzek sie rozrosnie.... Troszeszke....Ale z kazdym cyklem troszeczke i w końcu bedziesz miał takie gino ze ci bedzie wstyd chodziw koszulce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355
Aromasin biorę co 3 dni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355
A z ssa kończę juz na stałe to jednak nie jest zabawa dla mnie jak głupek dałem się namówić i teraz mam. Nie wiem czy nie przestanę juz brać aromasin bo libido mi spada i spać nie mogę czym jak sądzę jest spadek estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
e2 też nie można zbić za bardzo
na istniejące gino tylko letro może pomóc pomyśl o tym , jedyny środek która potrafi to cofnąć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355
Aromasin zbiłem e2 ale tak jak pisałem już zbyt mocno bo odczuwam juz skutki uboczne tylko . A czy przypadkiem litrów tez nie zabija e2 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Masz małe Gino i na lato jest dużo sidow ale ja bym spróbował. Na tym forum było kilka tematów w jakich dawkach lecieć żeby sidow nie bylo czuc za bardzo, polecam użyć wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Moja rada taka. Odstaw saa, idz do endokrynologa i niech ci wypisze clomid i na drodze badań dobierze odpowiednia dawkę (od klomidu tez rosnie estradiol wiec nie mozesz ładowac za duzo- ma tylko pobudzic wydzielanie gonadotropin). Mozesz bez endo ale bedzie trzeba robic dość często płatne badania zeby to wszystko wyregulować.Ewentualnie na własna ręke kup klomid i jakieś mikro dawki ariego do tego zeby to gino sie nie powiekszylo. Ale na poczatku mozesz jechac sam klomid bo pewnie tak zbiłes estro (do jednej cyfry) ze odbijesz się dopiero za jakies 2 tygodnie. a jak chcesz robic kariere sylwetkową to zainteresuj sie chirurgiem i usunięciem gruczołów. uwolni Cię to od problemów, doda pewności i pozwoli koksować bez ryzyka gino. Nie łam się tylko działaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
A co do libido to nie licz na cuda. Minie troche czasu....... ale wszystko wróci do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355
Z jednej strony żałuję że wziąłem się za ssa a z drugiej to przyrosty po nich były ogromne szkoda ze tak samo jak się masę zwiększa tak samo po cyklu znika. Ale teraz wiem ze ssa nie dla mnie tym bardziej ze mam skłonności do gino.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy HGH mozna walic poskornie czy lepiej domiesniowo.

Następny temat

Badania do sprawdzenia

WHEY premium