SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

apalenie ścięgna, czyli: zapalenie pochewek ścięgnistych podudzia prawego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
* miał ktoś taką kontuzje?
* kiedy wrociliście do treningów?
* długo leczyliście noge?
* stosowaliście jakies świczenia albo coś w tym stylu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak na fundusz rehabilitacja to obawiam się że jednak może to być dużo dłużej niż wspomniane przez Ciebie 2-3 miesiące. Zazwyczaj jest to około 0.5-1 rok. Dobrze byłoby jakbyś miała przepisaną terapie indywidualną ale często w tego typu przypadkach zazwyczaj skierowanie ogranicza się do zabiegów z fizykoterapii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kwestia indywidualna i zależy od stanu pacjenta , byłaś u lekarza ? masz fizjoterapie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
byłam na pogotowiu, i mam zamiar pojśc do lekarza sportowego ale troche poczekam na tą wizyte..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
fizjoterapi nie mam, dostałam jedynie lek na zapalenie i maść :) tak pozatym to mam oszczędzać noge i ją ochładzać.

chciałabym pójść na siłownie i poćwiczyć tylko górę (bo już usiedzieć na dupie nie moge) tzn kata plecy bic i tric, ale niewiem czy to dobry pomysł, ale jesli ludzie jeżdżący na wózkach inwalidziKch - ćwiczą, to dlaczego ja z kulawą noga nie moge? :D


Zmieniony przez - gremcio w dniu 2016-03-08 10:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
śmiało możesz , co do terapii dobrze byłoby się wybrać do dobrego fizjoterapeuty

leki nie pomagają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
wczoraj miała całą noge zimną, a dziś troszke lepiej :) tylko stopa jest spuchnięta. powinnam nią ruszac i delikatnie na nią stawać żeby ją rozruszać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
tylko że włascicielka siłowni nie wyobraża sobie bym o kulach przyszła na siłownie i ćiczyła ;/ kazała mi przyniesc pozwolenie na ćwiczenie i musze sie wybrać do lekarza rodzinnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja mówię o terapii którą dobiera się indywidualnie a nie o treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
wiem rozumiem, a wizyte ze specjalistą mam dopiero za 2 tygodnie :/

opuchlizna zeszła delikatnie, ale miewam dziwne bóle.
niewiem czy mogę stawać na tą nogę czy też nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potraktuj sprawę bardzo poważnie. Mi kiedyś zapalenie ścięgna Achillesa przeszło w stan przewlekły i miesiącami nie mogłem sobie z nim poradzić. Byłem w bardzo dobrych szpitalach wojskowych (Łódź, Bydgoszcz) i żadna rehabilitacja nie pomagała. Dopiero mongolska moksa (przypalanie) pomogła. Nie bagatelizuj sprawy i nie doprowadź do stanu przewlekłego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 344
Ernesto_Mendoza
Potraktuj sprawę bardzo poważnie. Mi kiedyś zapalenie ścięgna Achillesa przeszło w stan przewlekły i miesiącami nie mogłem sobie z nim poradzić. Byłem w bardzo dobrych szpitalach wojskowych (Łódź, Bydgoszcz) i żadna rehabilitacja nie pomagała. Dopiero mongolska moksa (przypalanie) pomogła. Nie bagatelizuj sprawy i nie doprowadź do stanu przewlekłego.


Własnie widze.. Wzoraj było nie co lepiej a dziś wszystko powróciło ;/ znów mam podobne uczucie boleści jak w dniu kiedy dostałam zapalenie, tylko przeszło bardziej w okolice kostki.
ból chodzi mi po całej nodze, nawet odczuwam go na łydce.. dodatkowo mnie coś w kolanie boli od wczoraj ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWROTY GLOWY

Następny temat

17 lat i mam ginekomastie ... :'(

WHEY premium