SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antek z LK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
A czy zawartość się będzie zgadzać czy nie to już Bóg jeden wie...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
to po to chlopak pyta czy aktualnie jest dobre co nie KS? widze ze umiesz tylko zjechac kazdego i masz sie za niewiadomo kogo.Dla mnie normalne pytanie o firme moze byc na topie albo syf puszczac anoz ktos teraz bral to mu pomoze w podjeciu decyzji firmy....

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
i Shox ma racje i KS.

jakby kolo poszukal w archiwum to by znalazl odpowiedz na swoje pytanie.
to taka odpowiedz ktora znajduje sie pomiedzy waszymi

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
"jeśli w Antku jest rzeczywiście Oxymetolon w ilościach w jakich być powinien, to bez względu czy jest z LK, BD, AWS, SLD, PO, PIS
cały czas jest Oxymetolonem"


jestes moim idolem,skad ty wiesz takie rzeczy...


Co do pytania glownego w temacie...na chwila obecna lepiej wez antka unichem-znajomi biora/brali i chwala albo nie zastapione zielone sloiczki ktore utrzymuja jakosc juz dlugo

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2829
normalne pytanie = normalna odpowiedz a tu takiej ani jednej niema! po to was pytam by komus doradzic w zakupie a wy zaraz myslicie ze ja chce go wziasc, dla mnie osobiscie to jeden wielki SHIT i ja bazuje na lagodnych srodkach, diecie, suplach i dobrym teningu wiec jezeli mozecie jeszcze jeden raz sprobowac odpowiedziec to prosze ****a zrobcie to albo nie piszcie nic! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
aktulanie forum nie inwestuje w lyka labs,wiec o antku tym Ci nikt nie powie raczej.A Lyka raczej chyba proboje rozwinac inna firme,wiec raczej kraza starocie tej firmyy albo takie sobie tam cos co chca dorobic na dodatek $ wg mnie nie warto inwestowac tyle ode mnie

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
M...
"normalne pytanie = normalna odpowiedz"
...pierwszy błąd logiczny
...w/w odpowiedzi Ci to właśnie miały uświadomić

"po to was pytam by komus doradzic w zakupie"
...stary numer :)
...pewnie wogóle nie wiesz że koksy istnieją, tylko o Antku dla kolegi słyszałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
kurva ks ciebie sie nie da przechytrzyc!!!

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2829
wiesz co ks? dziwie sie ze ktos taki jak ty z wymiarami podobnymi jak ja i na dodatek posiadajacy takie imie jak ja pieprzysz takie bzdury! wstyd! wystarczyla mi odpowiedz tego wyzej bo widac ze to ktos bardziej doswiadczony od ciebie a ty sie osmielasz nazywac siebie jeszcze doradca? przemysl zanim cos napiszesz bo uwierz mi duzo wiecej wiem od ciebie na ten temat ale nie wszystko, dlatego sie pytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
krotko mowiac - jestes buc ks...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Wackiem

Następny temat

odblok po cyklu

WHEY premium