SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon a watroba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Mysle,ze ze wzgledu na BARDZO silne dzialanie Ana badanie poziomu enzymow watroby zawsze pokaze,ze sa zawyzone kilkukrotnie.Przy tak zawyzonych wspolczynnkiach nalezaloby zawsze go odstawiac.Jak dla mnie to najbardziej niebezpieczny SSA jaki bralem.Sam mechanizm jego dzialania jest bardzo ryzykowny i to naprawde rosyjska ruletka.

Nie napisze jakie dawki bralem,bo jakis malolat powie,zej ak to przezylem to on tez moze.Tylko,ze po kilku tygodniach brania moje bialka oczu dostaly zoltego odcieniu,a jezyk byl pokryty intensywnym zoltym nalotem.Nie wiem jak moja watroba to przetrwala i niedostalem zoltaczki,ale zaraz po zakonczeniu cyklu zachorowalem na angine dizkei czemu caly wysilek poszedl w****.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
w sumie chcialem zarzucic tylko 20 tab 50 mg /ed
chcialem zobaczyc jakie efekty bede
altis jakiego antka biezesz?>
jaki teraz najpewniejszy wg was>
pozdro

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Biore Anapolon Turecki i dziala swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
altis masz moze gg?
albo jakis kontakt do Ciebie?
powiadomki mi nie dochadza
chce sie cos poradzic ondnosnie tego antka

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Turek

bral bym tylko na kicka przy cyklach 6 miesiecznych

solo nie ma sensu wedlug mnie

nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Altis jak jesz anapolon ? i o jakiej porze ?



pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15:43 23sekundy

jak jest slonecznie





zobacz sobie ile wynosi okres dzialania antka i bedziesz wiedzial kiedy lykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Wiecie co ...

... jak dlugo zyje, widze jak ludzie wypisuja o setkach mg Anapolonu branych na dzien, ale tak na dobra sprawe nikt mi dotychczas sensownie nie wyjsnil, z jakich powodow proponujecie tak kosmiczne dawki dla osob chcacych zyskac na masie miesniowej :) Pamietasz Urielku, daaaawno dawno temu miales cos wkleic o odmiennosci dzialania Anapolonu w stosunku do innych SAA, co mialobyc dowodem na sens podawania tak wysokich dawek.

Fakt, dawki Anapolonu spotykane w leczeniu osob chorych sa naprawde imponujace, setki mg brane przez dlugie tygodnie. Jest tylko male ale ... osobom, ktorym podaje sie tak duze dawki, NIE PODAJE SIE ICH W CELU BUDOWY MASY MIESNIOWEJ !!! zrozumcie to raz na zawsze, tak wysokie dawki w kulturystyce to jakies kosmiczne nieporozumienie :) Anapolon w wysokich dawkach podaje sie w celu pobudzenia wytwarzania hemoglobiny, leczy sie tym niedokrwistosc roznej masci - a chyba nie o to nam chodzi. Dawki medyczne podawane ludziom po roznych zabiegach w celu szybszej rekonwalescencji to 5-10mg na dzien - tak tylko tyle ! dokladnie jak w przypadku innych doustnych SAA. W kulturystyce, stosowanie dawek wiekszych niz 50mg nie ma wiec wiekszego sensu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Zgadzam sie Spice...50mg wystarcza
Co do dawkowania to jem 25mg 2x dziennie
Poł tabsa rano po sniadaniu i poł tabsa do obiadu hehe
Dziala swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Rownie swietnie puchnie sie po 50mg metanabolu :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowka

Następny temat

Meta!!

WHEY premium