SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amfetamina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
a co powiecie na zastosowanie amfetaminy w celu szybkiego wyczyszczenia receptorów ? a moze i nawet dodatku do odbloku. Zaraz pewnie sie posypią głupie wypowiedzi ludzi co nie siedza w temacie. Ale czekam niech si wypowidza ci co czasem walna bombke w czasie cyklu. A potem z chęcia ja opisze swoje doswiadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
d**** jesteś i tyle!!
wyjdź i zamknij drzwi!! speed to najgorszy syf jaki świat wymyślił!!
chcesz brać.. biesz... chcesz wyniszczyć organizm i umrzeć... proszę bardzo... droga wolna...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
dokladnie tak jak mowil WILEHLM

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bombka w czasie cyklu - cały cykl w plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
zrobisz redukcje ale szarych komorek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
znam osobe ktora brala miesiac tabletki zawierajace 15mg amfetaminy jedna tabletke z rana brala i schudla niesamowicie
twierdzi ze nie odczuwa skutkow ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
przestałem brać to świństwo jakieś 8 lat temu... a zjadłem tego tyle że nikt tu nie jest sobie w stanie tego wyobrazić...
8 długich lat a odczuwam skutki tego świństwa...
także jeśli ktoś nie brał niech nawet nie próbuje... jeśli zaczął... niech da sobie spokój bo szkoda zdrowia...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Dokladnie tak jak mowi wilhelm w dodatku ktos wyzej napisal o szarych komurkach gwarantuje co poniekturym psychotropy do normalnego funkcjonowania po takiej 'zabawie'

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
amfetamina to shit nie warto

P.S.
Wiem, ze to nie forum ortograiczne ale takie bledy jak Ty robisz Gawel to az w oczy kole---> chcialem tylko zwrocic grzecznie uwage bo w kocu masz 18 lat ( moze jestes dyslektykiem wiec wybacz )
i nie wysylaj mi maili, w ktorych mnie obrazasz i klniesz bo ja tak nie zrobilem---->> taki kozak z Ciebie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
tak taki zemnie kozak
Owszem mam dys za dysem za dysem dys ale jak ciebie tak to razi to nieczytaj a wlasnie jak mylisz kto komu ublizyl pierwszy??

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+wino+prolo

Następny temat

Winstrol depot + sustanon 250

WHEY premium