SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agnieszyszki dziennik 1-szy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1588
Witam wszystkich,
Po 2 porodach postanowilam wziasc sie za siebie i odmienic swoje zycie na zawsze (mam nadzieje). . Chcialabym byc szczupla i fit. Wiem ze na to potrzeba czasu i cierpliwosci. Zarowno jednego jak i drugiego mi niestety brakuje. Wszelkimi sposobami z tym walcze i jak narazie dzieki kochanej tesciowej i chlopakowi (tez kochanemu) wygrywam . Od paru dni zaczelam 3xw tyg chodzic na silownie. Totalnie zielona w tym temacie poznaje dopiero maszyny i techniki. Na PoTreningu zakupilam diete na 1 mc, dieta kolo 1200kcal , z tego co juz sie od was dowiedzialam to stanowczo za malo i dla tego potrzebuje waszej pomocy. Po 2 porodach mam rozstep prostego miesnia brzucha, od paru dni robie cwiczenia na jego zamkniecie. Jako ze trenerka w mojej silowni jest rowniez fizjoterapeltka, zna rowniez ten temat i pokazala mi pare dodatkowych cwiczen na zamkniecie szczeliny (innych cwiczen na miesnie brzucha nie robie) . To moja ankieta:
Wiek : 32
Waga : 55,5
Wzrost : 153
Obwód w biuście(1) : 93
Obwód pod biustem : 83,5
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 81,5
Obwód na wysokości pępka : 91
Obwód bioder (3): 94,5
Obwód uda w najszerszym miejscu: 54
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, boczki , twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz, posladki
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często): siłownia 3 x, czasami zumba
Co lubisz jeść na śniadanie: kanapka z ciemnego pieczywa z serem/szynka
Co lubisz jeść na obiad : ziemniaki(zmienilam na kasze gryczana), ryby, piers kurczaka lub indyka ,makarony, warzywa
Co jako przekąskę : owoce, cokolwiek z weglami
Co jako deser : nie jem, czasami owoc
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak, ale przez spirale (mirena) cykle sie wydluzyly
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie, (spirala Mirena- jakies hormny tez zawiera)
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : jakis spalacz z Olimpu
Stosowane wcześniej diety : tylko ogolnie ograniczanie porcji , nie dluzej niz 2 tyg

No i foty:










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny Konkurs Activlab !

Następny temat

zespół policystycznych jajników stosunek białka/ tłuszczy/ węglowodanów

WHEY premium