SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby na masie? i waga.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 424
Robicie aeroby gdy jestescie na "masowce"? Jak tak to ile razy w tygodniu i przez jaki czas? A co do wagi to gdy zaczynalem cwiczyc w wieku 14 lat na silowni wazylem 61kg 176cm wzrostu, niedawno skonczylem 15lat i w 10miesiecy przytylem na masie 13kg i mam 180cm wzrostu to duzo jak na 10msc czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
2-3x tyg po 15-20 min jak mi się za chce po treningu siłowym, a tak to mam dużo ruchu, więc idzie czysto. 13kg w 10 miesięcy, na ten wiek całkiem dobry wynik ale zależy jak się twoje ciało otłuściło.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
13 kg na taki okres to pewnie tłuszczu wpadło coś. I bez tego byś przytył bo się rozwijasz cały czas i chcąc nie chcąc masa się będzie zwiększać. Po treningu z 15 minut mozesz dać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 424
Wlasnie mam okolo 11-12%tluszczu (zawsze tyle mialem) nie jestem zalany jak sie napne zaluzmy to nie mam za co zlapac wiec jestem zadowolony :)moglbym wstawic zdjecia jak chcesz zobaczyc jak to wyglada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak pozbyc sie nadmiaru wody w organizmie

Następny temat

dobry zestaw suplementów

WHEY premium