SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lips

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ja tez mam pytanie cwicze 3 miesiace i od nie dawna zaczolem brac bialko kreatyne i carbo <,weglowodamy> narazie biore samo bialko moje pytanie jest takie w jakich porach odstepach czasowych to brac? z tego cowiem to przy kreatynie w proszku trzeba pic duzo wody wiec tak robie ale mam problem gdyz po kreatynie po godzinnym treningu<cwiczac pije wode> po silowni ciagle odaje mocz w duzych ilosciach i czesto czy to normalne?moj za miar jest taki< bo juz kiedys cwiczylem ale przerwalem> przybrac na masie i zwiekszyc obwod bicepsu bo jest mizerny> bylbym wdzieczny jak by tez ktos mapisal mi na poczte [email protected] z gory dziekuje a moze zmienic suplementy?? posiadam bialko z hormonem krete nutrabolis i carbo olimpu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny bol barka

Następny temat

brak okresu

WHEY premium