SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na wzmocnienie dla 40 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej tak mysle ze moze zamiast tescia wziac male dawki t4 , bo tez ponoc na stawy dobrei powera a nie daje retencji wody jak tesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
to żle myślisz.
Natomiast jesteś dorosły i tak nie trafiają do ciebie sugestie innych rób jak uważasz.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja mam 39 lat i teść dał mi drugą młodość. Weź lajtowo jakiegoś miksa teścia i sam się przekonaj. Na stawy wziąłem mniejsze ilości Deki i Bolda a mam dyskopatię. Po Dece i Boldzie jak ręką odjął zero jakichkolwiek bólów ze stawami czy kręgosłupem. Tylko pamiętaj o profilaktyce serducha, wątroby i nerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1592
brunet




Zmieniony przez - UrM8 w dniu 2010-12-27 14:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
CHLOPIE IDZ DO LEKARZA A NEI KMINISZ CZY MAS ZNACZYNOSCI TARCZYCY BLA BLA BLA BAL CZY KURVWA IMPOTENCJA TO UMYSLOWA CZY BRAK WZWODU
MASZ 40 LAT A ZACHOWUJESZ SIE JAK JAKIS malolat idz do tego ***a n e go lekarza i zrob tsh przynajumniej brak slow
przebadaj sie i dopieor mysl i sterydach bo jeszcz eten cykl cie zabije bo nei wesolo z toba jest

Zmieniony przez - rococo w dniu 2010-12-27 15:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
Oglądałem kiedyś taki program jak właśnie gościowi w takim wieku poprawiali wygląd i samopoczucie. Dostawał strzała z enana raz w tygodniu i do tego masakryczną ilość supli wpieprzał codziennie Facet czuł się dobrze jak by młodszy i miał lepszą kondycje fizyczną, potencja poszła do góry Myślę, że enan był by dla Ciebie odpowiedni bo nawet znajomy endokrynolog kiedyś mówił, że miał takich pacjentów ale byli pod stałą jego obserwacją i to on robił iniekcje zdrowia

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2763
dokladnie w takim wieku z takimi schorzeniami to najlepiej isc do lekarza! jezeli robisz cykl z enana to moze byc za***iscie ale jak ci organizm ***owo zareaguje to mozesz kopnac w kalendarz i co bedzie??? koks to nei cukierki lepiej uważąc! nie mniej dziwi mnie ze w takim wieku masz tak słabe zdrowie,chyba za młodu porządnie koksowałeś bo na codzien widze 40latków to wygladaja raczej jak :Krzysztof Ibisz" a nie jak schorowane typy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TNT a ty myslisz ze on wyglada gozej, a co ma sobie pie rdo lnac tabliczke nie staje mi i strzyka mnie w stawach. Moze przez ta dolegliwosc dorzuc mu plamy watrobowe,10kg fald na brzuchu, obwisly biust, zmarszczek jak chow-chow i balkonik do poruszania sie, a i cewnik odrazu. Jest ruznica miedzy samopoczuciem a wygladem zewnetrznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Ginomen wrocil

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks-ze niby ja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSDROL+ OXANAVAR +CLOMED

Następny temat

Mini Zestaw Profilaktyczny na Bombke

WHEY premium