SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE ODZYWKI ????.......

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich na forum SFD bo jestem tu nowy ..... i ogolnie to mam sprawe do jakis ekspertow z forum , kiedys juz bylem na forum i znam zasady...

chodzi o to ze chce zaczac cwiczyc ( kiedys juz cwiczylem prawie przez rok ale z przerewami) i musze sobie kupic jakies odzywki. waze 67 kg, 179cm , biceps 32 , na klatke na wycisk ( teraz) 80 kg. i mam 16 lal. na odzywki chce wydac ok 250 zl na poczatek i co proponujecie mi kupic ???

DO WAKACJI 2004 MUSZE JUZ DOBRZE WYGLĄDAC ....... "))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zajmij sie dieta i treningiem optymalnym a efekty przyjda same - na odzwyki jeszce nie musisz wydawac pieniedzy - chyba ze masz problem z dostarczeniem odpowiedniej ilosci bialka/kalorii wtedy dobyrm wyjsciem jest odzywka bialkowa i/lub gainer. W innych przypadkach - czli jesli diet jest ok - nie musisz wydawac kasy i mozesz kupic dziweczynie prezent
pozdrawiam

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 817 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17268
najpierw ulusz diete a na odzywki jeszcze poczekaj pare miesiecy cos kolo 6

jak ci jakos pomoglem kliknij w parawym dolnym rogu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krea-karbol

Następny temat

extensor

WHEY premium