SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--->Nie chcę iść do wojska,co robić??? <---

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
WIESZ CO NO NIBY TAK TYLKO......KARTA POWOLANIA YLA WYSTAWIONA I NIESTETY ODEBRANA DATA PRZYJECIA DO SZKOLY JEST 31 PAZDZIERNIK NIBY MA SIE TE 14 DNI NA DOSTARCZENIE TEGO DO WKU ALE NIE W MOMENCIE KIEDY JEST WYSTAWIONA JUZ KARTA POWOLANIA!!! TAKI BEZSENS ZAMOTANY JEDNYM SLOWEM....TERAZ CZEKAMY NA ODPOWIEDZ Z URZEDU MIASTA ODNOSNIE OPIEKI!!! QUEBLO CZY TY KJESTES JAKIMS WOJAKIEM???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
MIALO BYC INACZEJ ZE SZKOLA ALE NIESTETY NIE WYSZLO Z NIBY WCZESNIEJSZYM PRZYJECIEM.....EHHHH MOZNA SIE POZY......I NIC WIECEJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
madula,na stronie 19 podałem Ci dokładny przepis mówiący o tym że poborowy ma na dostarczenie żaświadczenia że się uczy 14 dni od dnia w którym ma sie zgłosić do danej jw,a nie od dnia podpisania karty powołań!!!
Powtarzam po raz kolejny. Po prostu wykorzystali to że Twój luby nie zna przepisów.

Nie,nie jestem wojakiem.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
QUEBLO nie czytam gazet i nie oglądam TV tylko czasem discawery małpki, lwy i takie tam. Tłuste swinie z sejmu mnie nie interesują,
A o tym tylko w telewizji
Tyle lat ucisnienia mój ojciec 2 lata życia w woju .
Hura konic wojska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
aaaaaaaaaaaaale tylko ty QUEBLO mowisz o tym!!! Ja wiem doskonale!!!! Tylko swira mozna dostac.....JA WIEM ZE NA DOSTARCZENIE ALE NA ODWOLANIE SIE MA SIE 14 DNI.....CHYBA SIE NIEROZUMIEMY!! HIHI;P;P TAK BYNAJMNIEJ JEST NAPISANE NA KARCIE POWOLANIA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
olom Hura konic wojska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niekoniecznie. Cały czas sie mówi że pobór/wcielenia zostaja wstrzymane a nie zlikwidowane

madula a kiedy otrzymał tą karte powołania?
Aha. 14 dni od czasu dostania karty powołań to on ma na odwołanie się od tej decyzji.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-11-08 02:05:17

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
NO TAK...TAK JEST NAPISANE NA KARCIE POWOLANIA ZE MA 14 DNI OD JEJ DOSTANIA NA OWOLANIA SIE.....JEDNAK SZKOLY NIE UWZGLEDNILI BO TATA JEST NA 31 PAZDZIERNIK A KARTE DOSTAL JAKOS O ILE PAMIETAM 3 DNI WCZESNIEJ!! ALE LUDZI STARSZYSZ NIE BEDZIE JUZ WOJSKA NORMALNEGO!!;P;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
hmm...legalnie teraz nawet wyjechac sam bez pozwolenia komendanta WKU nie może...
nic innego już mi do głowy nie przychodzi jak staranie sie o bycie jedynym opiekunem rodziny...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-11-08 14:40:08

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
no to sie staramy.......w poniedzilaek bedzie decyzja!!!! wszystko w rekach PREZYDENTA miasta!!!! ehhhhh.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Wiesz co...poszedłem z pieskiem na spacer i mi świeże powietrze przewietrzyło umysł,co zaskutkowało pewną wątpliwoscią...
Pisałaś ze karte dostał jakoś 3 dni przed 31,czyli 28 października,dziś mamy 8 listopad,wiec upłynęło,do wczoraj gdy sie odwoływał,do 7 listopada, upłynęło 11 dni!!! Wiec jakim prawem gościu nie przyjął odwołania od decyzji poprzez dostarczenie zaświadczenia o pobieraniu nauki???
Nie ma w takim wypadku znaczenia ze karte dostał wcześniej niż zaczął naukę!!! Limit 14 dni na odwołanie się od decyzji przecież nie upłynął!!!!

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca o Kyokushin

Następny temat

BJJ po skręceniu kolana...

WHEY premium