SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--->Nie chcę iść do wojska,co robić??? <---

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
P1983
o ile sie nie myle to sam im powiedziałeś ze jutro doniesiesz zaświadczenie...więc ich nie będzie interesowac ze sobie na urlop tego dnia akurat pojechałeś.
Do września masz nie dużo,zadzwoń do WKU że po prostu wyjeżdzasz do roboty i że nie możesz sie stawić tego dnia i tyle.
Wrócisz we wrześniu to doniesiesz to co trzeba.

zMardok87 tak,tylko ze jeśli nie stawisz się tego dnia to oni Ci wyznaczą inny

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-08-12 18:38:56

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Dzięki za pomoc, nie poszedłem dzisiaj do WKU, na razie cisza w miejscu zameldowania nie przebywam bo jestem w trasie z roboty i mnie jeszcze trochę nie będzie. Może i zadzwonię jutro do tego WKU i powiem, że wracam we wrześniu. Chyba nic mi nie mogą zrobić skoro mam wyjazd służbowy w delegację. A czy jak zaniosę we wrześniu to nie będą mogli mnie już wcielić? Czy zaświadczenie załatwi sprawę? Czy od razu będą szukać mnie w domu i w pracy??? Czy sobie dadzą spokój? Pozdrawiam wszystkich antyMONów;) nie dajcie się Panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wyjazd na delegacje Cie nie uratuje. Jakby sie uparli to policja Cie po prostu z tej delegacji zabierze i tyle. Wątpie tylko bardzo by mieli od dzis rozsyłać za Toba listy gończe

Jeśli we wrześniu im zaniesiesz zaświadczenie ze sie uczysz to będziesz już bezpieczny

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Proszę o pomoc.Byłem na WKU w celu odroczenia służby na okres nauki,wcześniej zmieniałem trzy razy szkołę...komendant chciał mnie wsadzic do woja bo twierdzi że trzy razy zmieniając szkołę łamie prawo,że to jest ucieczka od służby...mam pytanie czy istnieje takie prawo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie.
To nie jest żadne łamanie prawa.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
Złożyłem wniosek o odroczenie i dostałem odpowiedź negatywną,odwołałem sie od tego ale nie odbieram decyzji z poczty i czekam na papier z politechniki który dostane za miesiąc,że jestem pełnoprawnym studentem.I pytanie jest takie:jak pójde z tym zaświadczeniem do WKU to czy bez problemu dostane odroczenie??(w końcu będe pełnoprawnym studentem państwowej uczelni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
niekoniecznie.
Tych z WKU interesuje tylko to czy na dzien dziesiejszy masz papier który potwierdza to że jesteś studentem.
Nie mają z kolei obowiazku akceptowac tego że będziesz studiować za tydzień,za miesiac czy za rok...
Jedynie jeśli mają dobry dzień,dobrą wolę itp to mogą to przyjąć i Cie odroczyc na czas nauki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
Queblo to wiem,chodzi mi o to,że na dzień dzisiejszy nie odbieram ich decyzji z poczty i po otrzymaniu papierka ze szkoły (początek pażdziernika) zgłaszam sie do nich sam przedstawiając,że jestem pełnoprawnym studentem.Czy wtedy muszą mnie odroczyć czy mogą mieć jeszcze jakieś ale??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wtedy muszą Cie odroczyć,ale do tego czasu(do października) mogą Cie hapnąć

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Słuchajcie, a jak wygląda sprawa z tym wymeldowaniem się. Kto sprawdza ewentualnie czy jestesmy w domu czy nas nie ma. Dzielnicowy?? ŻW?? Miejsce pracy sprawdzają??
Muszę jakoś miesiąc uniku zrobic bo ze szkoly zaswiadczenie dopiero w październiku dostanę, a wcielic mnie chcą.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca o Kyokushin

Następny temat

BJJ po skręceniu kolana...

WHEY premium