SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zanim zrobisz zastrzyk sprawdź jak widzisz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
U mnie kumpel przez samo ćwiczenie na sucho wylądował u lekarza najpierw internisty co powiedział mu że to wina siłowni i zakazał ćwiczyć, wiadomo że i tak dalej ćwiczył(kto by tam słuchał internistów). Jak się pogorszyło to poszedł do specjalisty i odrazu pytali sie czy bierze SAA i zakaz siłowni. Za dnia to on jeszcze widział ale w nocy to totalny kret.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
a mój kumpel jak brał kiedyś rekord na klatke to tak się niefortunnie napiął że uszkodził sobie soczewkę w jednym z oczu

drugi dostał zapaści tez na siłowni

sęk w tym że żaden nie koksował - po prostu za duży wysiłek

a operacje na zaćmę miała moja babcia i teraz skarży się że a dobrze widzi i zbiera ziarenka kurzu z dywany jak tylko coś wychaczy zza winkla

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ona nie wyglada zeby miala zaćme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
kłopoty ze wzrokiem-ok-ale chyba nie zpowodu zaćmy..-tylko z podwyższonego cisnienia-a co zatym idzie retinopatii nadcisnieniowej w gałce ocznej...sam zauważyłem że mi się pogorszył wzrok od jakiegoś czasu

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Saa podwyzszaja cisnienie wiec musi to niesc ze soba jakies konsekwencje

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
DNP zostało wycofane już dawno temu właśnie przez powodopwanie zaćmy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze gorzej widzicie bo za duzo przy monitorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lub zaduzo walicie mnicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jestem w stanie ketozy - wali mi z pyska jak ze studzienki ściekowej

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
siemka!!!ja chodze w oksach i zauwazylem ze podczas cyklu powiekszyla mi sie wada wzroku!!!okulista mowil mi ze przez cwiczenie bez koksu tez sie moze poglebiać!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M1t -SYLIMAROL

Następny temat

alergik

WHEY premium