SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"TURBODOŁADOWANIE"

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13213

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Ja nie wiem czy myślimy o tym samym ale ja mam (datura,bieluń lub trąba anielska) i to jest takie jakby drzewko które ma dosyć duze przyrosty.Ma duże liście i kwitnie dużymi kwiatami w kształcie kielicha.Są żółte,różowe,białe i bordowe chyba.Pachną łądnie wieczorem.Zime nie przeżyją na dworze.Muszą być w pomieszczeniu w którym jest przynajmniej te pare stopni.

Moderator działu Komputery "Wiatraczek to to co się kręci"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52935 - Najciekawsze posty w dziale Komputery
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze***ane..."

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
no wlasnie mama kazala to wniesc na zime do domu hrhr ale nie widzialem sie z nia juz kilka dni wiec nie mam jak spytac

Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
"16 letni chłopiec skoczył z dachu 10 piętrowego wieżowca w Bielsku Białej przy ulicy Andrychowskiej. Nastolatek był pod wpływem marihuany. Nie wiele brakowało, a wpadłby na przechodzącego obok człowieka. Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku Białej chłopiec ma połamane nogi i obrażenia wewnętrzne. Jest w szpitalu."

Z widzenia znam tego kolesia mieszka w bloku gdzie jestem codziennie najpierw nie wiedzialem o kogo chodzi i wogole no przykra sprawa ale jak przeczytalem o tej "marysce" to wiecie co jesli przezyje co jest watpliwe to bym go wsadzil do paki na neiwiem ile ale z 20 lat jak nic !!!

Co o tym myslicie >??>

Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
dowiedzialem sie dzis ze skoczyl bo zdolowal sie chodzilo o panienke (14 latke)...

Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
a za co byc go wsadzil?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Za głupote i narażanie innych ludzi.

Moderator działu Komputery "Wiatraczek to to co się kręci"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52935 - Najciekawsze posty w dziale Komputery
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze***ane..."

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
to chyba do psychiatryka..



"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
no oczywiscie jesli w wieku 16 lat byl wstanie sie posunac do czegos takiego rownie dobrze mogl do kogos podejsc i jego wypchnac z okna czy zadzgac nozem z takich ludzi to tylko kryminalisci beda chodzi mi tu o takich ktorzy pod wplywem jakichs srodkow (alkochol,marihuana itp.) nie potrafia sie kontrolowac...
jakby na "trzezwo" skoczyl to ok ale widocznie brakowalo mu odwagi

Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
akurat jak pewnie sam wiesz marichuana nie zmienia za bardzo twojej swadomosci (jesli juz to w minimalnym stopniu..), a tego co niektorzy ludzie przerzywaja nie da sie opisac i naprawde nie dziwie sie ze chca sie zabic... nie znasz calej sprawy od srodka wiec po co wysuwasz tak glupie osady

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
kazdego kto jest pod wplywem marhuany czy innych srodkow tego typu i stwarza niebezpieczenstwo dla innych bym odizolowal

<<Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA>>
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie można nabyc takie buty?

Następny temat

Drążek na siłowni

WHEY premium