SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Rozpiska- Cyklu i pytania "Deca+Enan"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Witam panowie mam mały problem jestem ponad miesiąc na cyklu a twarz mi spuchła hahah to dopiero początki cyklu a co będzie później jak temu zapobiec żeby tak się nie działo .? :)

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Prawdopodobnie estro wysoko do tego sporo węgli i retencja hula. Możesz albo ograniczyć ilość ww albo zrobić badania i dać jakiś IA, albo jedno i drugie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Noo dużo węgli wcinam ale przecież muszę dużo jeść na cyklu efekty bedą jak obetne ww czy zbijać estro .?


Zmieniony przez - Bajbus_111111 w dniu 2016-06-10 22:13:03

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Podbijesz tłuszcze i będzie ok. Ale możesz zacząć od zbicia estro i zobaczysz czy będzie jakaś poprawa.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Jaki polecasz środek na zbijanie estro .?
Najlepiej apteczny bo mam dostęp .


Zmieniony przez - Bajbus_111111 w dniu 2016-06-11 08:14:15

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Symex, etadron. Coś z tego. Lec zrób badanie estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Ogranicz proste wegle

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zrób badanie. Miałeś to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Badanie najlepiej zbadaj też prolaktynę i progesteron i estrogen za jednym razem , tak to możemy sobie gdybać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Aleks
Ogranicz proste wegle


Aleks posłuchałem się Ciebie i też tak zrobiłem ograniczyłem węgle i pracuje na budowie i sie mega pocę opuchlizna zeszła i tłuszczu zleciało ale i waga poszło w dół o 2kg to dobrze czy źle mi sylwetka sie bardziej teraz podoba bo nie jestem zalany i spuchnięty tylko pytanie czy jak ograniczyłem te węgle czy masa będzie szła i czy będzie szła tylko że wolniej ale za to lepszej jakości mniej wody i tłuszczu .?
A i skończył mi sie apteczniak enan i miałem pod ręko cypa genameda nie będzie różnicy jak go pobije pół miecha bo tyle muszę czekać na aptekę znów .???

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK enan bold

Następny temat

Powrót do życia - Chapter 275

WHEY premium