SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pełne mięśnie wina glikogenu - pytanie do EXPERTA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Pytanie kieruje do znawców, na przestrzeni kilku tygodni zauważyłem ze na niektórych treningach wyglądam tak jak bym wrócił z picia lub się odwodnił, mięśnie nie są pełne, nie są nabite, raczej sflaczałe bez definicji jednym słowem brzydkie jeśli można to tak nazwać.

Na większości treningów jednak mięśnie są nabite z definicją odznaczające się sucha jakością (separacja i użylenie)...może to brzmi nierealnie ale mam takie wahania wyglądu, wczoraj dwie osoby potwierdziły moje spostrzeżenia pytając dlaczego tak.


Wnioskuje ze są to wahania glikogenu w mięśniach, eksperymentuje z dietą wiec stad moze takie wahania, być może to kwestia słabego nawodnienia 2 litry dziennie czasami 4-5 l czy może mieć wpływ na to jakiś czynnik prócz naładowania węglowodanami i nawodnienia?

bardzo proszę o pomoc..

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ilosc glikogenu w miesniach a stan ich nawodnienia to rzeczy pokrewne

wiec przypuszczenia w mojej ocenie prawidlowe :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY BRAĆ HMB ?

Następny temat

PILL BOX OLIMP SPORT NUTRITION NOWOŚĆ

WHEY premium