SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Ostrowia" po Amerykańsku ???

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
a moze..
moze stać sie serwatką w której ~70% to laktoza (patrz Sweet Whey)
wtedy jest dla nas bezuzyteczna , a róznicy nawet nie zauwazysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ja kupilem sobie 6 workow w nowym roku i zszamalem i jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
A nie miales po wypiciu odzywki uczucia w ustach jakby mąka albo cos w tym stylu? Bo mnie to z jednej strony zastanawia, a z drugiej nieco w****ia i przychodzi mi na mysl bialko roslinne. Aczkolwiek z drugiej strony nie mam zadnych objawow typu wzdecia itp. a poza tym wale po tym idealne kupy, jak po markowych, drogich bialkach, wiec 70% laktozy raczej wykluczam.



Zmieniony przez - ultima w dniu 2011-03-03 22:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
jezeli chodzi o sraczki od laktozy bo jestem na nia "uczolony " to nie nie mam , posmak jak to po bialku jest niezadobry ale smak w smaku dobry popij ssobie bialko sokiem szklanka i tyle wazne zeby robilo :P nie otrujesz sie mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Ale smak jako taki akurat mi pasuje, jak pisalem wyzej to w porownaniu z markowym NitroTechem, to te bialko jest wrecz pyszne. Chodzi mi o posmak, ktory zostaje w ustach po wypiciu. Mam takie wrazenie jakbym mial w ustach troche mąki ktora osiadla na zebach i jezyku i to mi nie pasuje do wpc.

Zmieniony przez - ultima w dniu 2011-03-03 22:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
pewnie mieszanka z jakims roslinnym, jak pilem swego czasu łowickie to osad zostawał w szejkerze i w ustach tez czulem ze zostaje ten osad, i lowickie chyba tez mialo duzo cukrow w sobie bo jak pilem wieksze ilosci to zaczynalo zalewac, od tamtej pory kupuje tylko sprawdzone bialka jak np olimp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ja osobiście jakoś do Olimpu nie mam zaufania zwłaszcza jeśli chodzi o białka i gainery.
Z białek preferuję: Prostar Ultimate, Elite z Dymatize, obecnie Iron whey (to jednak tylko koncentrat) tamte fajne mieszaniny.
Champion jest tez swietnym koncentratem jednak bardzo drogi i też tylko koncentrat.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 300 WORKOUT - Porównajmy wyniki... Zapraszam do dyskusji

Następny temat

sprawdzian na wytrzymalosc miesniowa

WHEY premium