SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"LEK" NA TRADZIK po koksie, lub dla kazdego z problemami skory

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Pytanie czy suplementacja wchodiz w gre?

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 274
Na zaparcia to środki na przeczyszczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
srodki na przeczyszczenie tylko podraznia uklad trawienny i flore bakteryjna, nie gadaj bzdur bo ktos to wezmie na serio jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
tak suplementacja wchodzi w gre na te zapracia Michał i drugie pytanko o zgage ogladałem filmik na temat tej Izy tak wogole szacunek masz tez w sobie przekaz dobry dla ludzi, no a wracajac do zgagi co to za kuracja 7 dniowa zeby niwelowac zgage moglbys powiedziec to z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
na syfy: glutation IV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Mi po cyklu pomaga tylko i wyłacznie Izotek ale ciekawe czy jak skoncze kuracje i znow wezme to czy mi nie wroci ... Bo samo leczenie miesieczne to 250 zl ... i watroba strasznie siada :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
Podstawą do walki z syfami jest określenie powodu ich powstawania. Z grubsza moga być dwa: bakteryjne i ... inne
sprawdza się to badając wymaz z wnętrza wulkanu w labie, jak jest bakteria to sprawa jest prosta - wiadomo; jesli nie to w duzym stopniu przyczyną jest nieuleczalna niestety choroba; łojotokowe zapalenie skóry

ze skutkami można walczyć: 1. higiena - dobre mydło a.bakteryjne np,. protex - i mycie twarzy kilka razy dziennie; obowiązkowo bezpośrednio po treningu; 2. kosmetyki usuwające tzw. sebum czyli efekt produkcji gruczołów łojowych 3. uwaga przy goleniu!: obowiązkowo przed goleniem dokładne oczyszczenie twarzy z sebum, gdyż zakaża ono mikrouszkodzenia powstałe przy goleniu, utrzymanie w czystości narzędzi golarskich to absolutna podstawa ... dopiero potem diety, wspomagacze itd...

taka sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
czy alkohol ma wplyw na stan skóry ? gdzie niegdzie sie spotkałem z tym ze niby wplywa negatywnie tzn zalezy od ilosci osobiscie prawie wcale nie pije no ale jak to ma sie naprawde ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zmian żadnych nigdy nie zauważałem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czerwona skóra na nosie. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Manipulacja Polskich Mediów

Następny temat

Kononowicz proponuje koalicje z PO, nie ma niczego%-)

WHEY premium