SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Drugi" cykl Deca + ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
to co 120 kg nie da rady zwykły smiertelnik ?;D zawsze mnie ciekawiło jak to robi Brock lesnar albo Overeem... co oni walą ????!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze sami eksperci sie wypowiadaja tylko nie zrozumieli pytania wiec zapytam jeszcze raz
-jaki koks wziasc by to osiagnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale co osiągnąć?120 kg suchego mięcha nie zrobisz jak już masz metr w pasie, metr w pasie to sporo fatu, jak chcesz 120 kg suchego mięcha to wpierw pewnie z 10-15 kg fatu byś musiał zredukować, ale skoro liczy się tylko waga to wbijaj obojętnie co, jedz tak jak jesz a pewnie się nie obejrzysz i będziesz 2 razy 120, czyli 120 kg i 120 cm w pasie

naprawdę tak ciężko zrozumieć, że kluczem jest odpowiednia micha?żaden środek sam z siebie nie da Ci 120 kg suchego mięcha

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-05-28 22:02:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Masakra, niektorzy mysla ze wezma koks i beda wygladac jak Arni czy Ronnie. Zmartwie cie, bo prawdopodobnie nawet po 10-15 latach na soku nigdy raczej nie bedzie tak wygladac wiekszosc osob. Pozostawie to bez komentarza, nie chce mi sie produkowac.

Napisze tylko tyle ze jak juz masz prawie metr w pasie i duzy bf to metabolizm jest spowolniony i masa bedzie szla ale w wiekszosci bedzie to raczej tluszcz i woda, miesnia tam niewiele uswiadczysz. Mozna i 150-200kg zrobic w 1,5 roku, zapraszam do maca i innych FF. Tylko zastanow sie jaki jest tego sens. Jak potem zaczniesz zrzucac to nie dosc ze bedziesz mial duze problemy ze zrzuceniem balastu, bo masa miesniowa tego nazwac nie bedzie mozna to wrocisz do 90-100kg i bedziesz wygladal jak teraz, moze deko lepiej ale moze byc i gorzej. Gra nie warta swieczki, rob redukcje, zrzuc te 5kg balastu co juz masz i buduj potem czysta mase, bo teraz metabolizm raczej nie jest rozkrecony dobrze. Kurde, jednak sie naprodukowalem lekko hehe.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-05-28 22:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
martin15a
widze ze sami eksperci sie wypowiadaja tylko nie zrozumieli pytania wiec zapytam jeszcze raz
-jaki koks wziasc by to osiagnac?


jaki chcesz a nalepiej wszystko naraz a później na ubój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
W sumie zadnego koksu nie musisz brac, wystarczy 10tys kalorii dziennie. 150kg po 2 latach powiniens miec. Przed snem 300g smalcu z 300g glukozy daj, lepiej pojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Nacjol255 odbija sie po tym hoojowo ze spac ciezko...




Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-05-29 06:38:47

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
literaxy
to co 120 kg nie da rady zwykły smiertelnik ?;D zawsze mnie ciekawiło jak to robi Brock lesnar albo Overeem... co oni walą ????!!!!


jw i jww

zwroc takze uwage na wzrost ww kolesi %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
wagę masz podaną w profilu 95kg 100cm w pasie ja bym na twoim miejscu już nie będę cię nękał i odbiegał od tematu zrobił cykl wycinlowy sam prop + celen czy spalacz ewentualnie prop + masteron czy npp .
deke rzecz jasna musisz łączyć z testem miks jest najlepszym rozwiążaniem bo nie trzeba się tyle kłuć, a szybciej sie wkręca niż enan czy cypio , prop może być ale częśte zastrzyki moga byc kłopotem, bo deka jak dla mnie minimum to 12 tygodni test co najmniej 2 tygodnie dłużej.
Niestety bez ankiety nic nie mogę ci rozpisać ale na twoim miejscu dokładnie przeczytałbym pierwszą część mojego postu , zrobisz jak uważasz.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
enan/cypio/antek
panie masz duzy wybor,
co ja go bede odwodzil, niech robi co chce, chcie sie upasc niech sie pasie,
tylko dziwnie piszesz, najpierw o masie pozniej ze clenbuterol...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból pleców

Następny temat

Lepiej redukować czy masować na pierwszym cyklu SAA?

WHEY premium