SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na zbicie ciśnienia ?? bez recepty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie nie ma takich lekarzy.
Mam jednego juz nolve,spiro,clom,t3 na zone wypisal a tab na nadcisnienie nie chcial.Musisz isc trzeba cie pomonitorowac pare dni h.i wie co on jeszcze chcial bo juz go pozniej nie sluchalem i tak zchodze z bomby niedlugo to juz przezyje.
Mam z rana okolo 180/100 bralem czosnek producent zalecal 1 dziennie ja bralem 3 do kazdego posilku,acard nie tylko aspiryne to to samo,bieganie malo wegli nie opadlo nawet o 5 tych jednostek.Tam skorpio w tym szczura poscie dobrze napisal.Ja od siebie tylko dodam ze tylko kto zdrowy jak kon moze sobie ten czosnek jesc i zolka pic na zdrowie.
Wogole sqrwielll ty dajesz takie pytania ze nie idzie ci pomoc

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-10-23 18:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Bierzce chłopaki na wszelki wypadek chociaż coś przeciwzawałowego. Taki np. Polocard75 jest bez recepty i kosztuje grosze.

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To aspiryna ja biore 2x100mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Zwykła aspiryna stosowana zbyt długo też może narobić szkód dlatego są takie jej formy, które można stosować "przewlekle" bez większego ryzyka.

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego nie wiedzialem myslalem ze to wszystko jeden czort.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
inna wchlanialnosc i mniejsze podraznienie sluzowek, wiec do dluzszego stosowania to lepsze formy,
sklad ten sam

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-10-23 19:26:00

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
dlugie stosowanie aspiryny moze doprowadzic do podraznienie blony sluzowej zoladka czyli caly hooj w porownaniu z zawalem.ja na ostatnim cyklu bralem tych acardow kilka dziennie nic sie nie dziao.kumpel wali bayera 2tab/500mg i tez nic.nie ma co demonizowac aspiryny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, spróbuje pójść do tego lekarza... jak mi nie wypisze nic na zbicie ciśnienia to sram na to.... bede wcinał ten czosnek a ze sterów zrezygnuje jak mnie wywiezie z chaty karetka na sygnale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Kwas acetylosalicylowy (acard,polocard,aspiryna) nie obniza cisnienia,tylko zmniejsza krzepliwosc krwi.Poza tym działa p/zapalnie i p/goraczkowo, no ale to zalezy od dawki jaka stosujemy.
Nie polecam aspiryny /400-500mg/.Takiej dawki nie biora nawet zawalowcy.

Kup sobie cisnieniomierz i kontroluj cisnienie codziennie o podobnej porze.

Z preparatow bez recepty : wyciag z jemioły / intractum visci/
,wyciagi z aronii(babcie wiedza co najlepsze), czosnek.. i nie zaszkodzi wziac, jak pisales, kropli uspokajajacych lub validol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wyciąg z selera.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T-BOL 150 kapsułek. Producent: THERMOLIFE

Następny temat

Słodki w Pyskowicach

WHEY premium