SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-=D--E--C--A=- (bracia pomóżcie)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2867
witam wszystkich wiekszych ludzi naszego spoleczenstwa polskiego...trenuje juz od ponad 6 latek,po tym okresie zmagania sie z zelastwami i wylanych tysiacach hektolitrow potu zdecydowalem sie na swoj "1 cykl"...zakupilem 10 ampułek po 2ml,pakowane kazda po 5 sztuk...jednak dopatrzylem sie jednej istotnej niescislosci...na moich opakowaniach nie ma naklejek przypominajaczych wygledem hologram:(..jesli chodzi o reszte wsyzstko sie zgadza i jest na swoim miejscu...ten jeden szczegól mnie jedynie martwi...jak w temacie POMOZCIE MI ZNAWCY BO W KAZDEJ CHWILI MOGE TO ODDAĆ!!! jescz ejedno pytanie czy 10 ampulek to nie za duzo jak na "1 cykl"..powiedzcie mi jeszcze tylko co najlepsze byłoby po skonczonym cyklu wziasc na odblokowanie!!! Czy dobrze zrobie dizelac te 10 ampulek na 10 tyg. w kazdym po 1 ampulce(2ml.) Z GORY DIZEKUJE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI!!! nie ukrywam jednakze ze najwazniejsze jest dla mnie pytanie odnosnie naklejki na opakowaniu...bo bez tego ani kroku dalej!!!

siłownia to mój drugi dom...:)

siłownia to mój drugi dom...:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
Ja nie wiem jak jest wsomie z ta deca ,na okolo slysze ze te Holenderskie sa podrabiane w 80%,ja np mialem ampulki omki roznych wielkosci i omka dzialala ale jak robia z Deca, mysle ze powinny byc rowne ampulki.Zobacz jaki biznes na tej Dece ,zawijasz dece i wlewasz mala igielka testosteron wart o wiele mniej.Koles widzi ze rosnie i sie cieszy mysli ze ma Dece.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Bez zdjecia nic Cie nie pomozemy....Przykro mi.
Taka ilosc jest w sam raz-walisz 10*200 i dwa tyg. po ostatnim strzale bierzesz clomid 5*2 i 10*1
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2867


witam ponownie zrobilem zdjecia opakowania z mojej deci...prosze ocencie...jak mowilem brakuje tam naklejki...zamiast niej byla napisana jakas cyfra dlugopisem w rogu(14)??wkrotce przysle zdjecia fiolek

siłownia to mój drugi dom...:)

siłownia to mój drugi dom...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2867


druga strona medalu...

siłownia to mój drugi dom...:)

siłownia to mój drugi dom...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2867


a oto 5 ampułek przed wami...jak widac w jednej z nich(tej całkiem z prawej strony) jest wiecej płynu ;(...reszta po rowno...powiedzcie czy brak naklejki na opakowaniu ..i to co tutaj widzicie swiadczy o tym ze trafilem na fake'a??? prosze powiedzcie cos!!!

siłownia to mój drugi dom...:)

siłownia to mój drugi dom...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1699
Troche mało widaź ale wygląda na oryginał. Litery różną trzcionką a o hologram to się nie bój, ja też nie miałem i była ok. Naklejki prosto na moje jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
Pewnie kupiles slaby testosteron ale wmow sobie ze to deca to tak jak niektorzy tu pisza bo polowa jak nie wiekszosc wpie.... testosteron zamiast deci ale takie czasy wszystko sie podrabia.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
czasami wyglada na 100% legit a w srodku propa - sam takie ostatnio mialem, niby jestem taki wyszczekany na forum a dalem sie wy***ac, cykl skonczylem przed czasem odsprzedajac reszte jakiemus frajerowi bo nie bylo sensu dalej zrec syfu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
Widocznie pozostaje jezdzic za granice i sobie samemu kupowac bo raczej w aptece nie ma podrub.Ja tak wsomie to mysle o tych 50mg/1ml niby trzeba ladowac tego wiecej ale chyba wieksza pewnosc niz przy tych np:Holenderskich 200mg.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2867
neklejki maja ostre krawedzie...papier kredowy na nim wyrazista i dokladna czcionka...oderwalem z jedenj buteleczki papier..trzymał mocno praktycznie ni jest mozliwe zerwanie go bez pozostawienia sladu papieru...pozatym plomby mocno trzymaja i sa dbale przytwierdozne do samej buteleczki płyn, lekko zółtawy...martwi mnie tylko ta jedna buteleczka z wieksza iloscia płynu...;( t calkiem z lewej strony!!! aha i powiedzcie mi co by sie stalo gdybym zaczał to brac a jednak bylby to jakis TANI TEŚCIU?? czym by sie to objawilo... DECADEUKO mozesz mi powiedziec jak to u ciebie wygladało ze odzlozyles w odpowiedniej chwili???????

siłownia to mój drugi dom...:)

siłownia to mój drugi dom...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
Naklejki tez o niczym nie swiadczom.A te kapsle to moga sobie wygladac na solidne itd chyba latwo to podrobic.Ja ci odpowiem co ci sie stanie bedziesz jechal na testosteronie i troszke go przeplacisz gorzej jak tam bedzie jakis olejek.Bo chyba po takim testosteronie co oni go tam wstrzykuja to nic nie powinno byc chyba.Zreszta napewno wiele osob sie na taka dece natknelo , jak nie masz znajomosci albo kogos zaufanego to nie ryzykuj.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dla doswiadczonych

Następny temat

meta a mój wiek

WHEY premium