SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chlopaki pomozcie!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 20 lat i pierwszy raz sprobowalem sterydow.Moj pierwszy cykl skladal sie z 6 strzalow deci i 20 strzalow propianatu.Regularnie chodzilem na silownie,nie pilem,duzo jadlem,do tego kupilem proteine(megamass4000)i aminokwasy.Niestety po tym 2-miesiecznym cyklu nie widze zadnych rezultatow.Na poczatku wazylem 91kg a teraz waze nieco ponad 93.Mam 190 cm wzrostu,wiec wage mam chyba w miare dobra.Podczas 1 cyklu nie bralem zadnych lekow oslonowych.Mijaja wlasnie 2 tyg. odkad skonczylem pierwszy cykl.Dokladnie za tydzien zaczynam drugi.Jest to 15 strzalow wina i 10 strzalow primabolanu.W zwiazku z powyzszym mam kilka pytan.Dlaczego pierwszy cykl nie przyniosl zadnych rezultatow?Czy po drugim cyklu bedzie jakis efekt?Co najlepiej wziasc aby miec gwarantowany efekt(jesli jest to wogole mozliwe)?Czu powinienem do drugiego cyklu dolozyc jeszcze mietka?
Dzieki za rozpatrzenie mojego problemu.
CRuSH [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu ćwiczyłeś zanim wziołeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie to jest tak.Cwiczylem regularnie przez pol roku.Potem mialem 4 miesiace przerwy.Znowu cwiczylem ok.4 miesiec i 3 miesiace przerwy.Teraz znowu regularnie cwicze ok 4 miesiecy.Wiem ze nie jest to najlepszy pomysl ale takie byly okolicznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy twojej wadze powinienes byl jesc min. 4500-5500 kal dziennie ( 6 posilkow po ok 800 kal).

Co do sterydow, to jezlei polski propionat, to 25mg/ml, 20x25=500mg, czyli jak 2 ampulki omki.

Czyli twoj cykl to 6x200mg deki i 500mg tescia, bardzo spokojny.

Pytani zasadnicze ? Co chciales osiagnac ? Ok, zyskales 2kg na wadze, byc moze straciles 2-3 kg tluszczu czyli masz razem 5kg miesni po cylku.

wynik za***sity, naturalnie musisz cwiczyc 12 miesiecy, zeby to osiaganc.

Po co ci ten nastepny cykl ? Nie jest na mase !

Przy testosteronach i deck nie trzeba lekow oslonowych.

Czyli twoj 1 cylk zrobiles bez glowy.

Zanim zaczniesz znow cos mieszac w sterydach, posiedz tu troche i poucz sie, ok ?

I nie opowiadaj, ze byly taki okolicznosci, bo nikt ci nie przystrawil pistoletu do glowy.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ześwirowałeś facet. Nie dość, że trenjesz tak krótko to jeszcze na dodatek robisz 3 tygodnie przerwy między poszczególnymi cyklami ?
Wyniszczasz organizm...

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiles proteine Mega Mass 4000? Pierwszy raz slysze o takiej protce, juk juz cos to gainer. Jechales na tesciu z deka i po trzech tygodniach chcesz zrobic cykl prima z winem? Facet, nie bedziesz mial zadnych, podkreslam zadnych efektow (na masie oczywista i sile prawdopodobnie tez). Poza tym, trzy tygodnie przerwy miedzy cyklami to za malo. Chyba, ze jestes zawodowcem.
Podstawowa regula w zabawie z koksem jest taka, ze powinno sie zaczynac od lekkich sterydow (prima, wino, deka) przechodzac stopniowo do coraz ciezszych (oma, sustanon). A ty robisz calkiem na odwrot. Poczytaj jeszcze troche to forum zanim zdecydujesz sie na kolejny cykl.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda jest taka,ze co jakis czas musze wyjezdrzac do USA dlatego moje treningi sa tak nie regularne.Teraz rowniez pisze ze stanow jednak mam czas aby normalnie cwiczyc co bardzo lubie.KRASNALL ten propianat z pewnoscia nie byl polski.Rosja albo holandia.Nie jestem pewien.Deca na pewno byla z holandii.Moim celem jest osiagniecie ok 98 kg masy.Rownoczesnie chce aby miesnie byly nieco widoczne.Obecnie bardziej wyglada jakbym przytyl niz przypakowal.Macie racje mowiac,ze powinienem jeszcze wiele poczytac na ten temat,bo szczerze powiedziawszy nie mam o tym najmniejszego pojecia.Prawda jest rowniez,ze jestem okropnie uparty i drugi cykl zaczne zgodnie z planem.Nie spodziewam sie efektow mr.olimpia,ale wydaje mi sie,ze drugi cykl powinien przyniesc znacznie lepsze efekty.Oba cykle rozpisal mi ktos kto sie na tym naprawde dobrze zna,wiec nie ma mowy o zlej rozpisce.Proteina,ktora mam nazywa sie dokladnie Weider giant mega mass 4000.Kupilem ja tu w stanach.Moze w Polsce poprostu nie jest sprzedawana.Chcialbym sie dowiedziec czego moge sie spodziewac po drugiej kuracji,tzn.jakich efektow.Mam tez inny problem.Z tego co mowicie sterydy przyczyniaja sie do zmniejszenia ilosci tluszczu.Cwicze brzuch tak samo jak inne partie miesni i nie ma sily zebym go zbil.Jaki byl taki jest.Moze jest jeszcze cos co proponowalibyscie abym dorzucil do drugiego cyklu.Chce zeby bylo po mnie widac,jak wroce do polski tj.za 3 miesiace ze jestem "duzy".Oczywiscie tak jak wczesniej wspomnialem nie oczekuje 15kg miesni,ale najzwyklejszego efektu.
CRuSH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Krotko i zwiezle:
1.to, co zastosowales jest typowym zestawem powodujacym wzrost sily.W zasadzie i tak duzo przytyles na tym zestawie, wiec podejrzewam troche zbyt duzo cukrow i tluszczy w diecie,mam tu na mysli wyzsza przecietna niz 5% tluszczu.
2.Proteiny to po prostu bialka, odzywka proteinowa, to inaczej wysokobialkowa.Ta, ktora kupiles to wysokoweglowodanowa, a jesli stosowales ja zgodnie z zaleceniem producenta, przytyles w wiekszosci w tluszcz i zatrzymales wode z nadmiaru weglowodanow prostych.
2.tak,jak koledzy zauwazyli,ten drugi cykl to nieporozumienie, a czlowiek,ktory ci to rozpisal to dealer albo kretyn.Cykl ten sprawdza sie najlepiej przy redukcji kalorii podczas zrzucania tluszczu. Twoj upor jest godny pochwaly jako cecha, ale w tym przypadku okaze sie strata czasu i pieniedzy.
Pozdrawiam. X-men.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
być może popełniłeś wiele błędów o których sam jeszcze nie wiesz,pamiętaj że człowiek uczy się na błędach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łysienie

Następny temat

Leki "osłonowe"....jakie?

Wiecej